Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó a szex a párommal. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex a párommal. A párom 24éves, van egy kislánya. Nincs közös gyerekünk. Az a gond, hogy szex közben, vagyis szeretkezés közben nem érezni semmit a punciból. Én vagyok kisméretű, vagy nagy a p. nci?

Figyelt kérdés
Próbáltunk rengeteg pózt hátha jó lesz, de semmi. Azt mondja, hogy neki semmi gond élvezi a szeretkezést. Nem tudom, ha Én nem érzem hogy bennt van, Ő mit érezhet? Próbáltunk ilyen hosszabbítót, az meg másfél centivel vékonyabb mint a farkam, de 7 centivel hosszabbít. Amikor a hosszabbitóval együtt tövig ment akkor nagyon elgondolkoztam a méreteimen. Eddig nem is éreztem hogy gond lenne, de most azért szarul érzem magam. Szülés után tágulhat valakinek ennyire , vagy semmi köze nincs. Milyen megoldás lehetséges? Nagyon jól megvagyunk eddig minden más téren, igazából az önbizalmamat vesztem el, és lassan ott tartok, hogy nem merek szeretkezni Vele.
2016. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/52 Tompadúr ***** válasza:
82%
De hűt azt mondja, hogy élvezi, akkor minek hosszabbító? Az után meg hogy élvezte a szexet miután dobtál a méreteiden? Különben is mennyi az x, azaz a farkad mérete? Ez nem kicsit lényeges információ ami kimaradt, mert könnyen lehet, hogy csak beképzeled.
2016. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
52%
Normális módon szülő nőknek sokszor elernyed a hüvelyizomzata annyira, hogy tág lesz és alig érezni. Sok ilyennel találkoztam. Lehet javítani, de kevés nő hajlandó pc izom gyakorlatokat végezni.
2016. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy az átlagot elérem. Nem túl nagy de eddig nem volt ilyen gondom. Tisztában vagyok, hogy 16 centi nem túl sok, de egy-két kivételtől eltekintve elég szokott lenni. A hosszabbító ezen dobott 7 centit, és úgy is tövig ment. A gond, hogy szorítást nem érzek.
2016. okt. 8. 20:28
 4/52 anonim ***** válasza:
83%
Itt nem a te méreteddel van baj, teljesen normális. Az a probléma amit már föntebb leírtam.
2016. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
50%

Popsiba esetleg? Elkezditeknpunciba es o elmegy utana befwjezitwk popsiba.



N.

2016. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
19%

Nagyobb darab, szélesebb csípőjű, anyatípus lányok közt vannak nagyon tág puncival rendelkezők, nem szültek is. Én sem élveztem soha a szexet velük, olyan volt mintha bent sem lenne, nem éreztem szinte semmit pedig majdnem 5 cm vastag.

Alacsony vékony testalkatú lányoknak viszont nagy többségükben szűk a puncijuk velük nagyon jó. Csak velük ismerkedek. Remélem nem sértődött meg senki, nem az volt a célom.

2016. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Van ahol meghaladom az 5 centit vastagságban, a legvékonyabb részen is 4,8cm. Amikor beteszem, egy fél perc amíg érezni valamicskét, utána aztán semmit. A hölgy 164cm magas. Amióta együtt vagyunk 55-59 kiló között mozgott. Nem egy anyamedve típus ahol számíthatsz ilyen barlangra.

Én vetettem fel, hogy vegyünk egy vastagítót kipróbálni. Nem volt olyan ami jó lett volna, de megláttuk ezt a hosszabbítót, és ha már ott voltunk megvettük, és kipróbáltuk. Namost már ezzel a kis mérettel is értem el egy- egy pózban a punci legvégét, de volt olyan barátnőm akinek nem volt több mint 8-9 centi. Az 5 centi vastagsággal(tudom, hogy sok mindenkinek vastagabb van)nem nagyon merült fel probléma. Többször volt az a gond, hogy kicsit vékonyabb kellene. Én nem tudom tényleg élvezi Velem a szexet, vagy nem szeretne egyedül gyermeket nevelni. Felvetettem a problémát, és nem érti a gondomat. Állítólag érzi szex közben, meg nem ötperces szexet csinálok mint a nagy többség akivel volt. Mondjuk nem nehéz , mert nincs inger a farkamnál. A popsiba nem engedi(aranyér), de nincs különösebb ingerenciám rá. Persze kipróbálnám, de nem ott szeretném élni a szexuális életemet. Na egyelöre ez a problémám, aki még tud megoldást az intím tornán kívül is az még írjon. Fiatal vagyok, és ha most ilyen, mi lesz ha lesznek közös gyerekeink?

2016. okt. 8. 22:28
 8/52 A kérdező kommentje:
Az elöttem szólónak: Volt egy 156cm/41kg paraméterű barátnőm. Neki volt8-9 m mély a puncija. Emellett annyira széles volt, hogy Ő volt az akinél nem volt oldaltartása a puncinak. Kb.még egy olyan farok befért volna mint az enyém. Vele az első szexig tartott a kapcsolatunk, és gyorsan arra következtetésre jutottunk, hogy nem illünk össze. Mintha egy fal elött állnál és nyomkodnád a falig. Szörnyű.
2016. okt. 8. 22:38
 9/52 anonim ***** válasza:
42%

Abban tévedsz, hogy a nőlnek az kell, hogy beérjen koppanásig. Minek ilyen hosszabbító hülyeség?

A vastagságod meg rendben van, még vastagabb is mint az átlag. A nődnek semmi baja a szexel de könnyen lehet hogy nem is ez az elsődleges szempont neki.

Neked rossz, ezért gondolod, hogy neki sem lehet jó. Lehet hogy így is van.

Az önbizalmad már akkor bukott amikor bevállaltál egy csajt valaki más gyerekével. Neki meg a gyerekének kellett valaki aki gondoskodik róla, erre te megfeleltél, persze te is belementél.

2016. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem itt az a gond,hogy a párod túl tág.

Intimtornát próbálta már? Segíthet. Egy próbát mindenképp megér.

2016. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!