Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelhetek análisan a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelhetek análisan a barátommal?

Figyelt kérdés

Ma már elintéztem a nagydolgom, ugye nem lesz baj ha este análisan szexelek?


21/l


2016. okt. 14. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,de a gumit és sok sikosítót ajánlják 😊
2016. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Max lesz valami krèmje a dolognak... :D
2016. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De lesz,nehogy szexelj! :D
2016. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, hogy csúnyán fogalmazok, de te naponta egyszer szarsz és eszel ?


Mert ha ettél beindul az emésztésed és megint keletkezés végtermék... azaz ha bedugja, találkozni fog valamivel.


Mellesleg meg beöntésről hallottál már 21 éves létedre ?

2016. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 4-es!

Nyugi, ha az ember elintézi aznap a dolgát és rendszeresen rendben van a nagy dolog terén, és előtte megtisztálkodik, akkor az ég világon semmi gond nem lesz és semmi kellemetlen dologgal nem fog a pasi találkozni. Tapasztalat!:)

Viszont kérdező valóban ajánlom én is a síkosítót és az óvszert. De azért azzal is számolnod kell kérdező, hogy nagyon fájdalmas tud lenni, ha nincs kellően kitágítva a végbél és nincs ellazulva teljesen az adott illető és hogy nagyban hozzájárul az aranyér kialakulásához, végbél berepedezés jöhet létre. Szóval nem biztos, hogy egyébként olyan jó ötlet.:)

Én már csináltam, néha szoktuk a párommal, de nagyon ritkán pont az előbb írtak miatt.

2016. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezni... Ha nem érzed, vagy még nincs ilyen tapasztalatod, akkor pedig a beöntés a tuti megoldás. Meg úgy egyébként is szerintem praktikusabb, gusztusosabb, higiénikusabb beöntés után csinálni. ;)


31/N

2016. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én beöntés nélkül sosem merném. :D ezen kívül, igen a gumi ajánlott.
2016. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Megtiltom.
2016. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként már kipróbáltuk vagy 3x, nem történt semmi baj, még élveztem is és nagyon óvatosak voltunk, gumi, síkosító alap. :) Csak nem éreztem olyan jól magam aznap és féltem, nehogy baj legyen.

Tegnap végül nem került rá sor amúgy, mást választottunk.

2016. okt. 15. 22:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy az értelmes válaszokat! :)
2016. okt. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!