Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csaj nem szeret oralisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nem szeret oralisan kenyeztetni de a szex alapba jobb vele mint massal volt előtte, akkor? (Lenn tobb)

Figyelt kérdés

Van egy csaj vagy inkàbb nő akivel a szex baromi jó, viszont azt nem hajlandó. Ami rövid tavon vegulis nem gáz annyira.


De kezd kicsit jobban bejönni, mert szexen kívül is franko csaj.


Összejönnétek igy egy nővel, srácok ha amugy minden klassz vele?


Nem Tom mi lenne a legjobb



2016. okt. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan nem vagyok pasi, nő vagyok, de válaszolok, ha nem baj.

Megpróbálni meglehet, talán beszélni a dologról, hátha mégis hajlik rá, hogy megpróbálja, mert talán csak félelem van benne, hogy esetleg rosszul csinálja, de ha semmiképpen nem akarja, én nem biztos, hogy nagyon beleélném magam egy ilyen kapcsolatba.

Mert, mint mondtad, rövid távon talán ez nem gond. De idővel, amikor már kialakul a dolog, jönnek az unalmas hétköznapok, minden fásul, akkor ez a hiány ki fog jönni. Mert az orális szex egy nagyon jó dolog, adni kapni egyaránt. És ha erre van valakinek igénye, akkor egy idő után akármilyen jó más téren, de kijön ez a hiány.

Én mindig amondó voltam, hogy akkor lesz egy kapcsolat jó, ha az érzelmi és szexuális szempontból is kielégítő mind a két fél számára, utóbbinál megegyeznek a szexuális igények. Na, már most itt ez nálatok nem mondható el.

2016. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Aztán a következő pasiját kérés nélkül leszopja. Ilyet nem játszunk. Ha nem akar cumizni, viszont látásra. Hihetetlen ez a sok prűd fapi*a. Mikor fogják már fel, higy a Férfiak nagy részénél ez alap.
2016. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igenyelnem nagyon, de a nyelvével izgatja meg azt szereti is, nyalogatni es jol csinálja de bekapni nem Max csak a véget kicsit éppenhogy
2016. okt. 14. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
soha nem kéne ilyen nő.
2016. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!