Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Van olyan köztetek, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van olyan köztetek, akit egyáltalán nem érdekel a szex túl egy házasságon?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyok és 6 hónapja nem szexeltem. Ébrenléti állapotban nem is érdekel, bár szexuális álmaim szoktak lenni a volt férjemmel. Altatót szedek, ami csökkentheti a libidót, de már előtte is, régebb óta ez van. A férjem meg is csalt emiatt. Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok így. Írnátok róla, hogy hogy élitek ezt meg. Ha a szex eszembe jut, mindig a válásom jut eszembe, meg a szemét, szexéhes férfiak. De nem vagyok frigid, mert a férjemmel a kapcsolatunk kezdetén kifejezetten élveztem a szexet. Mi a véleményetek?
2016. okt. 14. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt ilyen időszakom. Ennek ellenére csak megpróbáltam randizni: teljes csőd. Engem a pasi nem is érdekelt, az meg szegény nyomult, de hiába.

Gondoltam, én már elleszek szex nélkül életem végéig.

Aztán rá pár hétre találkoztam egy férfival. Találkoztunk privátban is.

Első randin úgy belezúgtam, mint utoljára 16 évesen: térdremegés, szívdobogás, lepkék a gyomorban, és teljesen begerjedés egy csóktól is. :)

Tudtam, hogy nagy szoknyapecér, nem lesz tartós kapcsolat, de nem érdekelt. Mellette újra nő lettem. Szép emlék maradt. :)


Azóta újra férjhez mentem. A szex teljesen jó. :)

2016. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

"szemét, szexéhes férfiak. De nem vagyok frigid"

De, az vagy.

2016. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lelkileg még egyáltalán nem vagy túl a férjeden és a házasságodon. Érdemes lenne egy pazichológus segítségét kérni, hogy ne azonosíts minden férfit a férjeddel, hiszen attól, hogy ő meg csalt, egyáltalán nem biztos, hogy minden férfi hűtlen lenne.

Hogy nem kívánod a szexet annak több oka is lehet, lelki, hormonális stb. A legtöbb nő a menopauza után is él nemi életet, legefeljebb ahogy az idő múlik úgy ritkul az együttlétek száma.

2016. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!