Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen jele van annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen jele van annak, ha egy fiú még szűz? (Infók lent) 21/F

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, tudom! :D


De a viselkedésében mit vesztek észre, nem szeretnék hazudni, de nem is akarom, h tudja, meg lehet kövezni, de azért bármennyire is szereted az adott pasit, de kiderül róla, h szűz még, azért elgondolkodtad, nem? Ugyanitt mit szólnál, ha kiderülne, h te vagy neki az első barátnője? Volt közöm lányokhoz, de nem neveznèm őket barátnőnek.


Fiúk is írhatnak, h ők cselekedtek ilyen helyzetben.


Köszi előre is! :D



2016. okt. 14. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit számít, ha szeret...? Ha ez lesz a végső döntésében a fő mérvadó szempont, akkor nem szeretett. Teljesen mindegy, hogy szűz vagy-e vagy nem, és a "viselkedésen" nem látszik, csak ha balfa**kodsz, meg hetyke vagy lányok előtt. Én 17 vagyok, nem volt 6. osztály óta barátnőm (képzelheted milyen komoly viszony volt), és senki nem hiszi el, hogy szűz vagyok (már ha szóba kerül, mert épp rákérdeznek).


Szóval szerintem ne rágódj emiatt.

2016. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szokták rólam sem azt gondolni, h szűz vagyok még, pedig de. Hetyke alatt mit értesz?! XD
2016. okt. 14. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet megmondani, mert nincsenek egyértelmű jelek. Például akár ha már az ágyra kerül a sor, lehet egy hosszabb párkapcsolat után is kissé ügyetlen valaki, főleg, ha a korábbi partnere nem "tanította". Vagy lehet tapasztalatlan srác is rámenős. Stb.
2016. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első jel hogy nehezen áll fel neki túl izgulja remegve nyúl a partnerhez azt se tudja hova hogyan mit csináljon és rendszerint mikor odáig jut a dolog hogy be lehetne tenni hirtelen le lankad... Nem minden szűz srácnál van ez így de amelyik túl izgulja annál előfodul. 22 L
2016. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hetyke alatt azt értem, hogy ügyetlen, béna, esetlen, amikor lányokkal beszélget, vagy csak körülöttük van. Ismertem olyat, aki emiatt már eleve ideges volt, és csak dadogott össze-vissza vagy oda se mert menni lányokhoz. Én meg eleve lazán veszem az egészet, hisz ők is csak emberek. Aztán eddig még nem jött össze. Mondjuk nem is vagyok az a bulizós típus, tehát csak valamilyen összejövetel pl. tábor alkalmával próbálkozom, vagy olyanoknál, akiket ismerek. Az is előfordult már, hogy strandon, étteremben, itt-ott odamentem egy lányhoz és megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni. Voltak rá vevők és volt aki lerázott, de ezekből se lett végül semmi.


Annyira nem is bánom. Inkább megvárom az igazi "nagy Ő"-t, nem szeretném valami egyéjszakás alkalmával elveszteni. Nem ez teszi az embert, szerintem.

2016. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De a hetyke nem is ezt jelenti :D Am ezzel a részével ninxs problémám túl közvetlen vagyok inkább... azzal egyetértek, amit írsz, h nem bánod, lett volna már egyéjszakában részem, de inkább n3m tettem, nem az én stílusom. Most csak azért tettem fel a kérdést,mert nagyon szeretem a barátnőm, de azért tartok attól, h majd na mit gondol, még nem beszélgettünk arról, h kinek hány kapcsolata volt, de már volt barátja azt tudom.
2016. okt. 14. 20:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem azt. De úgy értettem :D
2016. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez kihatna a viselkedésre lol.
2016. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

bátortalan, béna, esetleg remeg

jól meg kell az ilyet is bas zni :D

2016. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a lány is szűz talán, de ha a lány nem szűz nem fogod tudni átverni.


S mi van, ha a hölgy sokkal jobban értékel, ha megtudja, hogy Szüz vagy(?)


Már a csóknál észreveszi, hogy max a kakaós bögréddel csináltad.


Ne állíts magadról, olyat amilyen nem vagy.


Tegyük fel adod neki a tapasztalt rókát 21 évesen, és a lány nem is fogja élvezni... Majd megkérdezi: Nem is vagy csődőr?!


Elmondja a barátnőinek,hogy nem is figyelsz a nőkre, ráfeküdtél és mindig a hajába könyököltél, vagy nyomtad a medencéddel, rátehenkedtél, mint egy rozmár, és olyan hamar kisültél, mint egy magnéziumos-sulfid.


Te tudod.

2016. okt. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!