Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legnagyobb távolság, amit utaztatok, hogy együtt legyetek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 20:00
1 2
 11/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
36%

par fenyevnel tobbet sosem utaznak senkiert


na jo vannak paran akikert igen hogy aztan

2016. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
170 km
2016. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1000-3000 km - változó nyugat és észak - európai építőipari munkavállalás miatt. Másfél éve csak 1200 km-re vagyok, igaz azóta szerelem miatt nem mentem haza, bár nagyon sose maradtam punci nélkül... :)
2016. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem én találtam ki a tömegközlekedést. Ezt az elején leszögezem. Állítólag a pasi bármilyen távolságot leküzd a kufirc ígéretének reményében, ha nincs közelebbi "lehetőség" ősi vágyának egészséges levezetésére.


Az összeköltözésnek ez a lényege: Közlekedési eszközők azonali hatállyal való felfüggesztése a szex érdekében, de ehhez már nem kell bérlet, hanem puszta tisztelet, és tolarencia , ami kezd elsorvadni a sok tévénézés miatt.


Elnézést az afektálásért.

2016. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8269 km
2016. okt. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
whaaat??? miket írtok itt??? o.O
2016. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Adri+ ***** válasza:

368,5 km, és még egyszer haza.

Csak sajnos silányabb volt, mint a

saját megyés felhozatal.

Pedig itt sincsenek csodás kisasszonykák 18 és 27 között.

Nekem az állandó partnerek jobban bejönnek. Ez van.

Utálom a monogámiát.

2019. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!