Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik őtök jönne össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik őtök jönne össze egy olyan sráccal aki az ország másik végén lakik és idősebb is tőled? Plusz csak neten beszéltetek de ott nagyon sokat. És a srác szeretné ha együtt lennétek. De neked sem annyira közömbös.

Figyelt kérdés
Lehet nem világosan írtam le..

2016. aug. 8. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a távolság? Milyen gyakran tudnánk találkozni? Bár nagyon ólelgetős vagyok és igénylem az ittlétét a másiknak, de ennyi alapján nem tudom megmondani.
2016. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok.. kb 400 km..
2016. aug. 8. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Először találkoznék vele élőben hiszen, ha jól veszem ki abból,amit írtál még élőben nem is találkoztatok... Ha jól működik a kémia, akár lehet is belőle valami. Az más kérdés,h mennyi az a korkülönbség, mondjuk én őszintén hiszem, h bizonyos esetekben még 15-20 évvel idősebb partnerrel is boldog lehet az ember hosszú távon is :)
2016. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 16 ő 18. annyira nem sok..

Én félek a találkozástól. Nem tudom miért..

2016. aug. 8. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a helyzet. Én 16 vagyok, barátom 23, 200 km távolság, neten ismertük meg egymást, havi egyszer találkozunk. Hiányzunk egymásnak, de ki lehet bírni, csak fontos a kötődés.
2016. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!