Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen megfontolásból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen megfontolásból bámultok egy lányt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi játszódik le a fejetekben ilyenkor?

A bámuláson azt értem, hogy mellette résnyire nyitva volt a srác szája, amikor pedig találkozott a tekintetünk, megnyalta a felső ajkát.

Elég bizar látvány volt. Most komolyan, van, aki így próbál flörtölni, vagy ez egy tudatalatti reakció lehetett? :D

Köszi a /normális/ válaszokat.



2016. okt. 14. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

minden nőt megnézek, pedig van barátnőm... ez szerintem tipikus férfi reakció, de szerintem ez a nőknél is hasonlóképpen van.


a többi, amit írsz azt nem tudom hova tenni, mindenki másképp cselekszik. sokszor nyalom meg én is a felső ajkam, mert néha szárad, gondolom nem csak te érted félre ezt is, azaz lehet hogy van benne más, lehet hogy csak szimpla véletlen.

2016. okt. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradt egy kis pacalpörkölt a szád szélén.
2016. okt. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Amennyiben bizar látvány volt, a reakciója összeegyezhetetlen azzal a felvetéssel, miszerint a szeméremaj ad nyalogatná.


Köszönöm érdeklődésed!


A körülményeket szemelőt tartva úgy nyálam, hogy az úriembernek kiszáradt a szája, amely az ön szexuális vonzerejének következménye.


Bizar látvány merő félrevezetés az ön részéről, kisasszony.


Kérem, nézzen szembe vágyaival, s nedvesen vallja be: Tetszett, amit látott, annak ellenére is, hogy az úriember nyiltan, az ön szemébe tekintve tudattalanul elmondta, mit szeretne mívelni...


Na, hová fokozzam.


Ennyi :)

2016. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-as: ez nagy volt :DD
2016. okt. 15. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyeeeen? Megfontolás?! Ez genetika, nem megfontolás! :D
2016. okt. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megbámulni egy nőt több dolgot is jelenthet: a nők szeretnek odafigyelni külsejükre - tehát annyival viszonzom azt a törődést hogy megbámulom őket. Ez visszafelé is igaz: amelyik nő nem akarja hogy megbámulják az nem öltözik csinossan.

Aki szép, az egy koszos rongyos otthoni munkás ruhában is gyönyörű. Aki nem szép az meg mindegy milyen ruhába öltözik, kenhet magára akármilyen sminket hajfestéket, stb. mesterségessen lesz szép. Az meg nem ugyanaz.

Szemügyre venni egy hosszú, húsos combú, telt fenekü nőstényt feldobja a napomat, új életerőt ad, frissiti az elmét, beindítja a vérkeringést (nemcsak a nadrágban). Amitől nagyon bikának érzem magam az amikor: a nadrág bevág a punciba és hátul a nyali vágányba is.

Szinte megőrülök amikor a tanga vagy a bugyi körvonala kirajzolódik a majdnem átlátszó leggingsen. Amikor a csaj melltartó nélkül rövidújju pólóban flangál ide-oda és észreveszem, hogy kidudorodik a mellbimbije csakhogy nem harapom el a számat! A múltkor olyant láttam, hogy a csaj tűsarkúban lépdelt egy piaci stand körül és észre vettem hogy a mellei lágyan, finoman ringatóztak, még 2 másodpercel azután is hogy megállt. Aznap nagyon oda voltam! A végső izgató tényező: az illat. Ha a természetes test illatát érzem meg, vagy izléses finom parfümről van szó mindkettő rendkivül izgató! Olyankor átölelném és szagolgatnám szimatolnám a nyakánál, vállánál. Még a csöcsöknek is olyan jó illatuk van!

Hát egyenlőre ennyi, most már megyek alvadni. :)

2016. okt. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túl magyaráztátok. Tetszettél neki, MEGDUGNA.Ennyi, nem kell ezt túl gondolni. Tombolnak a hormonok..... Azért ne hidd azt, hogy most te lettél minden férfi álma.
2016. okt. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én minden lányt megnézek és közben kinyújtot nyelvel nyalogatom a ajkaimat😊😂😂

17f

2016. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!