Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen az ideális pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés

Külsö-belsö értékekre egyaránt gondolok. Nem azt várom hogy képeket küldözzgesetek,hogy ez meg az milyen jól néz ki.


De mondjuk azt nem értem hogy a (páwa,meg ilyen yolo) vagy mi egyéb fiukon mit esznek annyira. Megértem persze mert ez most az "új" ez a divat,és ha évtizedek alatt nem lenne semmi változatosság akkor az emberiség sem tartana most itt. Úgy értem nem élnénk most például ennyire úgy mond modern életet sem.


Na de nem is ez most a számottevő.

Külsö helyett inkább a belsöt szeretném most a lehet legjobban kivesézni.


Az eddigi párkapcsolataimbol itélve, ezek után nem értem a nöket. Nem panaszkodni jöttem fel ne értsetek félre !


Lényegében egy magabiztos srác vagyok,aki tudja mit akar az élettől.

Még is azonban ha túl komoly vagyok egy nő szemében az is baj,mert akkor nem vagyok vevő a hülyeségekre,és a poénokra.


Ha meg mindent a lehető legviccesebben adok elő akkor meg az. Ilyenkor egyböl gyerekesnek neveznek,éretlennek és kapom az ívet hogy nem tudok érett férfi módjára gondolkodni.


Nos, most már csak a volt barátnömmel beszéltük még ezt, hogy valahogy a kettö között kellene meghuznom egy határt. Azonban ugy érzem erre képtelen vagyok,nekem egy személyiségem van, kedves vagyok a hölgyekkel mindig ez alap,az meg a hangulatomtol függ hogy épp poént üzök e a dolgokbol,vagy komolyan veszem e öket.


Ez a kicsit ilyen,kicsit olyan stilus nálam nem játszik.


Nem akarom most szóba hozni a "skizofrén" kifejezést,mert túlzottan nem is akarok belemerülni ezen témába.


Remélem hogy azért érthetöen leirtam,hogy még is mit akar ezekkel mondani.


Nem azt mondom hogy nincs igaza a volt barátnömnek,mert azért egy IQ 0-val senki sem szivesen megy bele egy kapcsolatba. De én ettöl többre tartom magam.


Viszont tény és való hogy az Igazam melett az utolsókig kiállok,azonban ha még sincs Igazam,azt Elismerem!


Nagyábból gondolom érthető voltam. Meg hallgatok bármilyen tipusú választ ami a témához kapcsolodik vagy ahhoz köthető.



2016. okt. 15. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a goth, rocker pasik jönnek be. Belső re legyen kedves, jófej, örült, komoly, megértő, viselje el a bolondos dolgaimat, ne zavarja az hogy yaoista vagyok, legyen muveszlelke, vagy csak tisztelje a művészetet stb. Hosszu lenne ezt leirni xD


18/L


Bocs az ékezetek miatt, néhol.

2016. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!