Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalok körében mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok körében mindenki több órás szexet nyomat, vagy ez csak kamu az egész? Fiatalnak érzem magam, de napi szinten2-3 órás szexet nem bírok lenyomni, és a barátnőm se. Ha egy nap kettő vagy három menet van, legalább egy napig nincs szex.

Figyelt kérdés
Elfárad a kezed a combod a feneked a hasizmod. A barátnőmnek húzódik a háta dereka bizonyos pózoknál, lovaglásnál egy idő után begörcsöl a combja. Mindketten legtöbbször elélvezünk, így nincs hiányérzetünk sem. Viszont akárhol szóba kerül a szex, ott mindenki órákig csinálja, intenzíven keményen. Még olyan haverok is akik akik félórát sétálni sem tudnak, mert vagy a szívük rossz, vagy asztmás, vagy csak csontgyenge. Mindenki órákig szexel. Hogy is van ez? Mivel ez a fórum anonim ha lehet őszinte válaszokat írjátok.
2016. okt. 15. 23:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Viszont a mai fiatalok(nálam5-7évvel fiatalabbak) minden nap 2-3 órás menetekkel hencegnek. Meg lehet csinálni egy két nap, aztán a csajod úgy dob ki mint a szél, hacsak nemszereti a fájdalmat.
2016. okt. 15. 23:49
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Síkosítóval, 5 perc szünettel volt.

Mondjuk valóban 1 hétig nem volt semmi utána. :)

Nem hiszem,hogy napi szinten írják ezeket a 2-3 órákat,csak néhány ember szeret általánosítani,sarkítani,kamuzni meg főleg.

Amikor pl az ember fáradt,de kedve van még,nem hiszem,h 2 órán át lepedőakrobatázik. Olyankor nekem pl.pont elég 10-20 perc.

2016. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy hosszú éjszaka után afteren húztunk még egy utcát, de már otthon voltunk. Neki álltunk az intimnek, na ott ment a reszelés 2,5 órán keresztül. Akkor egyszer volt ilyen hosszú szeretkezésünk, azóta soha nem volt ilyen, pláne nem tisztán. 7 éve vagyunk együtt, általában egy órás egy szeretkezés, előjátékkal, utójátékkal együtt.
2016. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Több órás reszelő menet közben megalvadna a vér a péniszben, mindig vannak puhább fázisok mikor cserélődik. Van aki ezeket több menetnek, van aki 1nek számolja. Ha az elélvezésig számolod, akkor egyszerűen összejön a sok idő kis megszakításokkal! De mi van, ha 4x mentek el?

Amúgy meg el ne hidd már a kis taknyoknak, hogy 3 órát ki-be nyomják, szerintem nőt se láttak! :-D

Én über nedves vagyok, mégis el tud fogyni ha kizökkenek vagy olyan napom van és fájdalmas lesz! Síkosító kell ilyenkor, de az se megoldás mindig! Ne várjátok meg míg fáj, előtte adagolj ha csak ez a gond! Szárazon nem szabad, úgy tényleg sebes lesz!!!

Igenis van sokáig tartó dugás és vannak nők, akik nem szárazak! Nem kell sok izommunka bizonyos pózokban!

Amúgy meg neked van igazad, ezt akartad hallani, nem? :-D

2016. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

" Lankadt kukaccal szexeltek," - Ne haragudj kérdező, de nem mindenkinek lankad le. Az első 3 menetnél még elkezd lankadni, de pár perc pihi után már jöhet a köveetkező menet.

Nekem, a 4.-5. menet után görcsöl a farkam, és úgy is marad néha még akár másnapra is. Kicsit fáj, meg nem is jön már annyi sperma olyankor belőle mikor elmegyek, de attól még harcképes maradok. Ez után már jöhet bármennyi menet bármilyen hosszan, kifulladásig :)


Azért mert a férfiak 99%-a csak 2-3 db 5 perces menetet bír és te még csak ezekbe botlottál bele, ne gondold, hogy mindenki ugyanolyan. A maradék 1% aki sportol, nincs káros szenvedélye és nem kezdte túl korán a szexuális életet, tehát volt ideje megismerni a saját testét, azok bírják jóval tovább is.

2016. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14-es: "Több órás reszelő menet közben megalvadna a vér a péniszben" - BAROMSÁG!

Tudod hol alvadt meg a vér? Az agyadban :)


Fogtál már farkat? Ha van sajátod vagy tudsz kölcsön kérni egyet akkor fogd meg és érezni fogod hogy pulzus ott is, tehát a vér folyamatosan cserélődik. Ha csak pangana ott a vér mint azt te képzeled akkor már rég rossz lenne :)


Összemenni nem azért szokott mert olyankor cserélődik a vér...

2016. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom te melyik bolygón élsz kérdező, de amikor 20 éves voltam, simán lenyomtam napi 6 menetet két héten keresztül minden nap... gyakorlatilag folyamatosan dugtunk.


Most így 40 évesen a napi 2x2 óra bőven elég. Tegnap is számszerűen volt szex este 9-10-ig és 11-f1-ig, tovább is lehetett volna csak beteg is vagyok meg késő volt.

2016. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves nő vagyok, de én se értem, hogy bírnak az emberek több órán keresztül "reszelni". Hosszas előjátékkal, orállal meg mindennel együtt el lehet húzni egy ideig, de maga a "ki-be huzigálás" akkor sem több 10-20 percnél, mert egyszerűen nekem nem kell több. Elég nedves tudok lenni, de egy idő után bizony kidörzsölődik. Ha pedig egyszer már kidörzsölődött, akkor a síkosító is csak csípi:D Ráadásul csodabogár vagyok és nő létemre bizony csak egy orgazmusom van egy aktus alatt, utána már inkább kellemetlen a dolog, mint élvezetes...

De ugye itt mindenki napi 3x2 órát szexel és egy aktus alatt minimum 5 orgazmusa van:)


Én azt szeretem, ha az előjátéknál addig húzza a barátom az agyam, míg tényleg már szinte könyörgöm, hogy dugja belém a farkát. Viszont akkor már nem bírom sokáig, kell az orgazmus:D

2016. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Egyénfüggő, hogy ki mennyit szexel, kinek mennyire van igénye. Van akinek a napi három a normális, van akinek a havi három. Utolsó. Pont erre gondolok el lehet húzni előjátékkal szórakozással több óráig, de Nálunk a szeretkezés rövidebb. El tudjuk mi is húzni lagymatag mozgással2 óra ki-be húzogatásig, de a páromnak nem tetszik, annyi idő után kellemetlen neki. Utána a hm.pisilés is fáj, meg ettől nem élvezik el.
2016. okt. 19. 09:10
 20/23 anonim ***** válasza:
De, 8órás sex..... Persze. Se enni, se inni, se wc. H.ülye pitsa
2016. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!