Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Van itt olyan lány aki egész nap csak összebújna a pasijával?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdezném akik télleg szerelmesek is nem csak amolyan "járunk azt kész" típusúak. Ha lenne elég idő akkor sokat játszanátok/játszotok a párotokkal egész nap vagy egy idő után megunjátok? Persze tudom hogy egyénfüggő, de hát azért na! Erre való az oldal :D

2016. szept. 13. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel mi még nem túl rég vagyunk együtt így szerintem ha lehetne folyton csak összebújva lennénk :)
2016. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát az én párommal olyan az idő, mintha 1 óra 10 perc lenne vagy még annyi sem. Valahogy a közelében pikk-pakk eltelik egy nap, ami nem tudom hogy előny vagy inkább hátrány :D


Azt sosem értettem hogy egyesek hogy tudnak unatkozni a szerelmük mellett, nekem eddig nem sikerült :D

2016. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha lehetne, mindig, legalább csak mellettem lenne, de imadok vele osszebujni, hogy két karjába zár.... Nem cserélnem el semmiért 18/l
2016. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne kivel összebújnom, el se engedném egész nap... 18/L
2016. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: irtó szerencsés fiú az, aki majd veled járhat. :)
2016. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen lany :) imadok egesz nap vele lenni es osszebujni :) 21L
2016. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha az összebújást nem szexnek érted akkor igen :)

21/L

2016. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kéne 3 műszakban melóznia akkor csak kajálni meg WC-re engedném el fürdeni meg együtt megyünk. 22 L
2016. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sosem unnám meg azt akibe szerelmes vagyok :)

25L

2016. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 nem feltétlen. Persze az is lehet benne, de csak ha szimpla összebújásra gondolok az is.
2016. szept. 13. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!