Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú társaim! Titeket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Titeket is felizgat egy fiatal terhes nő látványa?

Figyelt kérdés

Engem nagyon:D

Ma láttam egy gyönyörű, fiatal, olyan 22 lehetett, és terhes volt:P



18F


2016. okt. 17. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nehéz idöszak egy férfinak?? :D hát ez csúcs :D még a végén megsajnálom őket.

Na válassz mit csinálnál inkább végig, a 9 hónap terhességet meg a szülést vagy a sanyarú férfisorsot...? Sejtettem...


Amúgy nő létemre én se vagyok kibékülve a dologgal. Pedig szeretnék gyereket. Nem is tom mi lesz így velem. Lennék inkabb apuka :D

2016. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Uramatyám...ennyi sületlenséget... A feleségemnél a 3. gyerkőc után 36 évesen lett pár halvány stria, de terhesség alatt(fôként ha törôdik a hölgy a bőrével) sosem volt semmi. Sőt, feszesebb, kerekebb és nőiesebb volt minden domborulat ;) szóval igen is nagyon szép tud lenni, de ahhoz hogy ezt értse valaki, el kell érni egy szintet. Mondjuk úgy egy férfi tudja értékelni azt, amit egy kisfiú nem. ;)
2016. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10. vagyok megint.

Egy alternatív jelenben feltételezem.

Neked, ha anyuka leszel, és teszem azt nekem aki a férjed leszek egyértelműen nem lesz ugyanolyan nehéz.

Biztos hogy neked nehezebb, hiszen a te tested felad téged, és első sorban a benned levő új entitást teszi előre, mindent azért alakít úgy, ahogy lesz.

Neked nyilván fizikailag és lelkileg is megterhelő.

Ugyanakkor nekem is nehéz, hiszen részben átélem a te nehézségeid, és esetleg a bennem kialakult képet rólad teljesen lerombolja.

Gondolok itt a mentálisan erős, mindenképp nőies, és mindenképp szép nő képére. És ha nem erős a kapcsolatunk, akkor ez szakításhoz vezet, és/vagy megcsalásokhoz.

Nem hinném, hogy aki ebben benne volt, azt ez a helyzet felmenti.

EGyszerűen nem mérték fel megfelelően a kapcsolatuk erősségét és felelőtlenül vállaltak gyereket.


Ha fizikailag nem is, de lelkileg mindenképp megterhelő .

2016. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

12. Egy erős kapcsolatot egy ilyen nem feltétlen visel meg. Sőt, lehet erősebbé is tesz.

De milyen ritka is ez?

Nem véletlen van csúcson a válások és egyedüli gyereknevelés aránya most az egész történelmünkben.

2016. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Háttt...ahogy igy irsz róla...asszem neked sem ajánlatos a gyermekvállalás. Lehet nekem se. Nekünk együtt meg biztos nem :D
2016. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15. Ne érts félre, én örülnék, ha lenne olyan, akivel merek vállalni egy ekkora dolgot.

Ha pedig lenne, bármit elnéznék neki ilyen szempontból. Lehetne bármilyen csúnya ebben a 9 hónap+2 év amíg alváshiány lesz mindkettőnknek.

Egy erős kapcsolatban mernék csak ilyet vállalni, és vele a világ végéig együtt lennék, senki és semmi sem tántorítana el tőle.

De egy átlagos kapcsolat nem ilyen erős. Az emberek nem válogatják meg ennyire tudatosan és nagy mértékben.

Ezért van ez, amiket írtam, hogy általában az emberekkel ez van.

Szóval érted, vállalj gyereket, de nagyon meg kell fontolni, és nem csak a szerelem mértékétől függ.

2016. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as miből gondolod hogy a férfinak megterhelő időszak ez? Nem nektek szakad le a derekatok nem a férfinak dagad be a lába, nem a férfi húgyhólyagját rúgja szét a baba meg nem a férfiak bordái alá nyulkál vagy ép rúgja. És természetesen nem a férfiaknak kell szülni. A szülést úgy képzeld el mintha a seggeden egy közepes sárgadinnye nagyságú valamit kéne kinyomni. Bele gondoltál? Nem kellemes ugye? Szóval miért is megterhelő egy pasinak az hogy a párja várandós?
2016. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"mi olyan kiábrándító benne?

Hogy lehet egy természetes folyamat kiábrándító?"


A sza**rás is az.

2016. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17.

Sikerült mindent elolvasni és értelmezni?

Írtam hogy nem fizikailag megterhelő számunkra, hanem lelkileg és a rólatok kialakított képet rombolja.

2016. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18-as a szaras kicsit egyenibb termeszetes folyamat mint a szules. A szulesnel szukseg van kozremukodesre, a szarasnal, ha felnottel, jobb esetben mar nem. Es a szar vegtermek, a gyerek meg egy emberi eloleny. Nem kene osszekeverni a kettot.
2016. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!