Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxo9616 kérdése:

Szerintetek lehetek terhes? és ha igen mit kéne tennem fiatal vagyok még egy gyerek felneveléséhez?

Figyelt kérdés

a barátommal szinte mindig védekeztünk..

és ha nem akor se élvezett belém .....

de most már 2 napja késik ( nem szokott )

léci segitsetek nem akarok gyereket.. 16/L


2012. nov. 6. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

16 évesen(ha már szexelsz), lehetne annyi eszed, h védekezel. ha meg nem, akkor terhes leszel, ennyi..



az egy másik dolog, h én 22 évesen megengedhetem magamnak, h megszakitással védekezzek, de még ebben a korban is van annyi eszem, h a termékeny napokon pharmatex-et is használjak...

2012. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebből még nem derül ki.De a megszakítás nem védekezés.Akkor inkább ne szexeljetek ha féltek ettől.

Vársz valószínüleg késik.

amikor nem védekeztetek az eltelt már 2 hete?mert akkor csinálhatsz tesztet

2012. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 nap miatt miért kell idegeskedni? Fiatal vagy, lehet, hogy még be sem állt, vagy megzavarják a gyógyszerek.
2012. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TOMAtm ***** válasza:

lehetsz terhes,mert az alőváladék is tartalmazhat ondót.

2 nap nem a világ ne parázz,majd csak 5-7 nap után.

16 éves vagy,szexelsz,ha terhes leszel vállald a következményeket.

2012. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenned, mit kéne....VÉDEKEZNED!!!
2012. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gonosz leszek, de megérdemled.


Akinek annyi esze nincs, hogy VÉDEKEZZEN, az húzzon abortuszra vagy b@ssza el az egész életét. MEGÉRDEMLI!!

2012. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nana elég az oltásból. Egy ideig ellesz ezzel.

Hát 2 nap tényleg nem világ vége nekem késett már többet is. Mégse vagyok terhes.

Ha 16 éves vagy és már szexelsz akkor ajánlatos elmenned nődokihoz az éves vizsgálatra és tabit feliratni vagy valami alternatívát kérni az orvostól. Hidd el megéri. Nekem megér a lelki nyugalmam ennyit. Na meg a jövőm is.

2012. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja igen és ha terhes vagy akkor úgyis el kell menned. De addig várj még pár napot.

A legegyszerűbb ha tesztelsz.

2012. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan az eszem megáll, hogy ilyen buta és felelőtlen emberek vannak a világon. Ha már vagy annyira nagylány hogy szexelsz 16 évesen, akkor arra is legyetek már elég nagyok hogy felhúzzátok azt az átkozott óvszert, vagy elhúzol orvoshoz és íratsz fog.gátlót. Jah, de persze erre nem gondoltok a nagy szenvedély közepette, hogy akár elég 1 alkalom ahhoz hogy megtörténjen a baj... Ha már elég nagylány vagy szexelni, akkor legyél már elég nagy a védekezéshez is, különben addig fogod enni a kefét amikor tényleg késik amíg egyszer tényleg fel nem csinálnak...
2012. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!