Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek meddig tartott átlagban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig tartott átlagban a viszonyotok a szexpartneretekkel/"dugópajtival"? Pár alkalom, hónap?

Figyelt kérdés
Csak az írjon kérem, ki volt már ilyen helyzetben!

2016. okt. 18. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hatodik éve, de néha csak nagyon ritkán találkoztunk
2016. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, hat éve??? Nem éreztek egymás iránt tobbet? Bazi sok idő...
2016. okt. 18. 21:13
 13/17 anonim ***** válasza:
12 éve tart, havi 1-2.
2016. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6-7éve szünetekkel megszakítva,de valahogy mindig egymásba gabalyodunk.25/N
2016. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14,es vagyok heti 2-szer találkozunk. Régen többszöri volt ,csak bizonyos okok közbe jöttek.
2016. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A leghosszabbal 4 hónap. Kb heti egyszer tudtunk találkozni.


Akkor én 22/F, ő 20/L

2016. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok... de en mostanában gondolkozom hogy keresek egy szexpartnert magamnak... nem azért mert nem értékelem önmagam meg stb, egyszerűen csak nem akarok kapcsolatot ,de jol akarom érezni magam valakivel.. (viszont nem akarok ossze vissza mindenkivel lefeküdni...)

Viszont amiket néztem oldalakat, mindig húspiac volt... ti hogyan találtok szexpartnert?? Legyszi tudnátok segíteni privátban? Köszönöm

2016. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!