Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi edzes lesz latvanyos?...

Mennyi edzes lesz latvanyos? Egy 51 kilos 22 eves non korulbelul 1 honap utan mar latszana hogy edzek? Heti hany alkalom, hany ora?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol, mennyi ido alatt lenne latvanyos?

Nem vagyok dagadt, de husi... olyan plotty par helyen ehhez meg azt hiszem mar kondi kene...

Van pocakom - hanyok tole- a belso felso combomrol se megy le, a karomra is kene edzeni, a derekamon is maradt meg haj...


Nagyon tetszenek a sportosan vekony lanyok. Kajaval nincs gondom, pont hogy szeretem a sovany husokat, salatakat, halakat, tojast.

Narancslevet 100%-osat ihatnek?


Nem akarom versenyszinten uzni az egeszet, csak azt akarom hogy szep testem legyen - mint amikor tinikent tornaztam!


2013. okt. 20. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Google-->alapismeretek-->builder. Vagy sárga kapszula c. ingyenes online e-könyv.

Nem vagy tisztában szerintem azzal, hogy a zsírégetés, izmosodás milyen edzéstől függ és hogy ezekhez milyen étrend kell, vagy azzal, hogy a test alakját mi adja.

2013. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!