Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit élveztek ti abban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit élveztek ti abban, vagy inkább miért szerettek kinyalni lányokat? Nektek mi jó benne?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Izgazó még maga a gondolat is nekem ettől fel is állt.
2016. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Én pl szeretem ahogy a lány élvezi, nyög, liheg és érzem ahogy élvezi :D Ez tettszik. Mellette szól h fincsi a puncika főleg ha frissen borotvált :P :D
2016. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Örömöt szerzek vele a barátnőmnek, akit nagyon szeretek :)

Amúgy meg imádom, ahogy nedvesedik, aztán ahogy odahúzza a fejemet, aztán elkezdenek remegni a combjai, és utána a kis sikoly. Komolyan mondom jobban szeretem ezt, mintha ő csinálná nekem. 23/F

2016. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Örömet okozni - ez a legfontosabb!
2016. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi nők pont ezért szeretünk szopni. Örömet okozok, az egekbe repítem. Ennyi.
2016. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Az a jó benne, hogy a lány élvezi. Mi meg azt élvezzük, hogy ő élvezi. ;)
2016. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
De szeretnék ki nyalni egy lányt! :)
2016. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Eleve hozzáérni a puncihoz, akár kézzel, akár hogy, és játszani vele, simogatni, vagy bármi, az nagyon jó érzés.
2016. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az íze, az illata! Ahogy a lány teste reagál az érintésére. Akár kézzel, akár nyelvvel. Érezni, ahogy az ajkak és a csikló finoman megduzzad. Ahogy egyre nedvesebb lesz. Érezni, ahogy lüktet. Ahogy a farkam szorosan körülöleli. Mert csodálatos érzéseket lehet általa kiváltani a tulajdonosából. Egészen a mennyekig és még azon túl lehet repiteni. Nem lehet ezt szavakkal igazán elmondani. Talán csak megmutatni. Fantasztikus érzés az ajkakat a számba venni. Finoman szopogatni. Gyengéden megharapni. Simogatni a nyelvemmel. Érezni, ahogy egyre nedvesebb. Érezni a hormonok illatát. Érezni azt a csodálatos ízt a számban. Felfedezni, hogy szereti. Rátalálni a finom duzzadt kis csiklóra. Játszani vele a nyelvemmel. Erősen rátapasztani a szám a forró puncira. Csókolózni vele, mintha a lány száját csókolnám. Végignyalni, mintha az ajka belső felét nyalnám végig. Megcsókolni a csiklót, mintha a nyelvét csókolnám meg. Gyengéden bebeleharapni, mintha a száját harapnám meg gyengéden. Imádok "csókolózni" egy puncival :) És mindeközben érezni és átélni a lány reakcióit. Érezni, ahogy a teste néha megfeszül majd elernyed. Ahogy a keze erősen húzza a fejem a combjai közé. Hallani a lélegzését, ahogy egyre szaporább. És közben egyre csak a számban érezni azt a semmivel sem összehasonlítható ízt! És megélni vele az orgazmusát! Egyszerűen a világ legcsodálatosabb érzése! Neki kielégül a teste, nekem pedig a lelkem! Tényleg nem lehet szavakkal elmondani :-(

40Ffi

2016. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Semmi jo nincs benne se az ize, se a szaga csak csinalom,hogy utana televerjem valamelyi lukat
2016. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!