Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés idősebb nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés idősebb nőt (40-50-60) kinyalni? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Meg van nagyon ereszkedve a nemi szervük? Előfordulhat kellemetlen szag?
2016. okt. 12. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen szag nem a kortól függ, az hogy mennyire van megereszkedve inkább egyénfüggő, ha ugyanúgy nagyon mint a huszonéveseket akkor minden jó lesz
2016. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nemrég volt egy ötvenes nő és nem bántam meg a dolgot.
2016. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérhetlek, hogy a negyvenes nőket ne nevezd idősebbnek? Köszi... :)

Egyébként én spec rendszeresen fürdök, nincs fertőzésem, így nincsenek szagok sem... Nem is tudom, ez hogy jutott az eszedbe????

Tény, már nem vagyok sehol olyan feszes, mint 20 évesen, de nem tragikus a helyzet.

2016. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ácsi. Az idősebb egy relatív fogalom. A saját életkoromhoz vonatkoztattam. Hozzám képest idősebb vagy.
2016. okt. 12. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi ésszel te nem fogsz kinyalni semmilyen idősebb nőt, max valami igénytelent:D

Egyébként jó, mert engem vonzanak.

2016. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mennyi ésszel? :)
2016. okt. 12. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tapasztaltam, hogy nehéz érett nőt találni, aki csinálná egy korombeli fiatal sráccal
2016. okt. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos lenne , sőt van aki nagyon szeretné is. De amíg ilyen hülyén álltok hozzá addig menekülnek előletek. Megkellene tanulni kommunikálni, beszélgetni. Nem itt a hülye kérdéseket feltenni, és ez után menni. Ha ezt így felteszed bármelyik "idősebb" nőnek , úgy elhajt a halál fa@ára hogy lesheted magad. A kelkemetlen szagokról csak annyit hogy fiatalabb korban jobban tombolnak a hormonok, ezáltal sokkal erősebb a szag , az illat férfinál, nőnél.
2016. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8: Fiatalabb korban jobban tombolnak a hormonok? Ezt erőteljesen cáfolom. ;)
2016. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen megereszkedett nemi szervek :D
2016. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!