Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző a nőkre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre a dominancia az ágyban?

Figyelt kérdés
Kicsi az esélye annak,hogy ilyen nővel találkozunk?

2016. okt. 19. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsi. 10-ből mondjuk 1-3. A legtöbb nő a domináns férfiakat szereti. A férfira várnak. (Ami nem baj.)


24/F

2016. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül annyira jellemző, mint a pasikra a szubmisszívitás.. kb. Ugyan abban az arányban fordul elő. Aki keres az talál szóval nem lehetetlen. 22 L
2016. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es: szerintem szub pasi rengeteg van. Kizárt, hogy nőből is ennyi domináns legyen. Vagy szerinted a nők közt több a domináns, mint aki bevallja, akár csak magának is?
2016. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek nagyon irányítani.

20L

2016. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3: Ez inkább kórtünete a mai társadalomnak, nem pedig valami "természetes" dolog, ami így volt már 100, ezer vagy tízezer éve is.
2016. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy neked mit jelent a dominancia.

Én nagyon domináns személyiség vagyok, így az ágyban is. Általában én irányítok, nem viselem el, ha engem akarnak irányítani. Viszont ez sem lehetetlen, de akkor ehhez egy nagyon domináns és férfias férfira van szükségem.

2016. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyan nővel, aki igazán domináns lett volna. Persze vannak olyanok, akik belemennek szerepjátékokba, de olyannal még nem találkoztam, akinél ez ösztönösen jön. Pedig az lenne az igazi :)


28/F

2016. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es,én is igy látom,egyszerűen a lányok nyulak az ilyesmihez.

Egy kicsit se tudnak elrugaszkodni a rájuk szabott szereptől.

2016. nov. 6. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a hétköznapokban is visszahúzódó vagyok, az ágyban sincs másképp. Ráadásul olyan neveltetésben volt részem, ahol a férfi (anyukám élettársa) nagyon szigorú és kemény, így ehhez szoktam hozzá és sajnos erre is van szükségem, hogy a társam is hasonló legyen.

20L

2016. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!