Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan ember, aki párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, aki párkapcsolatban él, de teljesen rá van csavarodva arra a gondolatra, hogy másokat, idegeneket kukkoljon vagy kihallgasson szex közben? (34 F)

Figyelt kérdés
Szerintem notórius kukkoló lennék, ha adódna alkalom. Persze keresni nem keresem, szóval nem támasztok létrát hátsó ablakokhoz. Van, aki hasonló cipőben jár? Hogyan éli ki ezirányú vágyait a partnere mellett, és dolgozza ezt fel? Kivel beszéli meg, ha a partnere nem vevő ilyesmire?

2016. okt. 20. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Eléggé problémás lehet az ilyen párkapcsolat mert ha minden klappol akkor az ember nincs rá izgulva ilyenre
2016. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Én is ilyen vagyok. Egyszerűen felmegy 200-ra a vérnyomásom, ha meghallom, hogy a szomszédban szexelnek, annyira izgat. Én házasságban élek, de mégis van ez a perverzióm. Igaz, mi alig szexelünk az asszonnyal.

Szállodában is mindig fülelek éjjel, hátha hallok valamit valahonnan. A párom tudja, hogy engem ez izgat, de megbeszélni vele nem tudom. Nem is akarom.

2016. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is bejön!egyszer siketülr kilesnem egy csajt ahogy monokinizett..hmm
2016. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hang nem indít be, de a látvány igen. Nem kukkolok, mert beteges lenne, de volt már olyan, hogy amikor hazafelé mentem, beláttam az ablakon. Beindított, de nem állnék az ablak elé nézegetni vagy ilyesmi.

Neten azért megnézném, de normális videót sehol sem találtam. Tudtok ilyet? :)

2016. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem én már végignéztem a neten ingyen fellelhető összes voyeur- és kukkolósvideót, de nem valami jók. Én be szoktam írni google-be ezeket a szavakat, de mindig ugyanazok vannak, évek óta.
2016. okt. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!