Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtél-e már nálad lényege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtél-e már nálad lényegesen idősebb nővel / fiatalabb férfival? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
Volt-e már olyan szexuális kapcsolatod, természetesen felnőtt nő-férfi között, amikor a nő lényegesen idősebb volt? Hogyan jöttetek össze? Mi történt a későbbiekben?

2016. okt. 21. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
18 évesen feküdtem le egy 27 éves csajjal; egyszeri alkalom voltam
2016. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
szia, volt többször is, én 32f, voltak nők 40esek,50esek, de még 65éves is!
2016. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ most ki hogy érti a lényegesen idősebbet.

Én a huszas éveim végén járó úr vagyok.Szeretem gyakorlathoz juttatni a tőlem fiatalabb tapasztalatlan lányokat,jó érzéssel tölt el.Természetesen a velem egykorú lányokkal sincs gondom.

2016. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Minden húszonéves felpróbál jó pár milfet. Mi ezen a kérdés?
2016. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Még bőven gimnazista, talán 16 éves voltam amikor egy akkor még meglévő neves chat oldalon lógtam. Egy 45 éves csinos, igényes akkor még számomra néni hosszas chatelgetés után felajánlotta, hogy 20ezer forinttal támogat, ha elmegyek hozzá és mint egy gigolo igényes szexben részesítem.

Ebben benne volt minden, fürdetés, masszázs stb. Mondanom sem kell, hogy mit éreztem akkor, rohantam is tüstént. :D

2016. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze. 18-45, 21-37, 30-45 meg hasonló változatok voltak. engem izgat a korkülönbség, bár így 31 évesen most inkább a 16-20 évesek mozgatják a fantáziámat...:)
2016. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szandra244 ***** válasza:
89%
Én 23 pasi 47, velem.egy idős gyereke volt, akkori pasim meg csalt, ö meg kedves volt, törődött velem és meg esett a dolog, nem bántam meg,mert jól éreztem magam vele és a szex is szuper volt :)
2016. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kis tejfelesszájú 2x éves voltam és a munkahelyen 14 évvel öregebb kolléganővel összegabalyodtunk. Jó volt. Máig tartjuk a kapcsolatot, de már nem úgy.
2016. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Idén voltak életemben először ilyen élményeim.


37 éves nő február környékén. Netes társkeresőn ismertem meg. A 2. randin feküdtünk le. Utána nem tartottuk a kapcsolatot egyáltalán.


28 éves nő, akivel közös lépcsőházban laktunk. Budapestre költözött, de a nyáron felmentem egyszer a városba egy barátom lakásába, találkoztunk és szexeltünk. Azóta havi egyszer-egyszer írunk egymásnak.


40 éves nő, szintén társkeresőről, két kisgyerekkel. Az első randin már ő mászott rám és ő javasolta hogy menjünk fel az albérletembe. Ő volt a legszebb a három közül. Azóta rendszertelenül beszélünk még face-en és nem bánnám ha találkoznánk még a jövőben, de el vagyok foglalva most más projektekkel.


22/F

2016. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én most 36 éves vagyok, és lenne egy 54 éves nő aki szeretne velem szexelni. eddig még nem mentem bele.
2016. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!