Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtél-e már nálad lényege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtél-e már nálad lényegesen idősebb nővel / fiatalabb férfival? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
Volt-e már olyan szexuális kapcsolatod, természetesen felnőtt nő-férfi között, amikor a nő lényegesen idősebb volt? Hogyan jöttetek össze? Mi történt a későbbiekben?

2016. okt. 21. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Közel 30-hoz 18 évvel idősebb pasival.

Munkahelyen ismerkedtünk meg, már jó ideje ismertük egymást, igazából mindig is éreztem, hogy tetszem neki, de soha nem gondoltam, hogy ilyen téren is szóba jöhetünk egymásnak. Aztán egyszer a tudtomra adta, hogy nagyon is szóba jöhetek nála, amivel teljesen felcsigázott, számot cseréltünk és aztán megtörténtek a dolgok és nagyon, nagyon jó volt!:) És hogy mi történt? Még tart.:)

2016. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban a felettünk lakó csinoska 33 éves özvegy tanított a szerelemre. Egyszer a szatyrát segítettem hazacipelni a közeli élelmiszerboltból, mert valami bulit készült rendezni. Ha már ott voltam, segítettem neki átrendezni a bútorokat. Később is, ha valamit meg kellett szerelni, nekem szólt. Aztán lassan összemelegedtünk. Mondjuk engem ehhez nem sokat kellett kapacitálni. :-))
2016. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen! A Biosztanárnőmet nyaltam ki a 2-esért... :D Utána rá egy hétre fel is hívott magához suli után... ott pedig már tövig benne voltam. Ő 38 volt én 16 :D
2016. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!