Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az perverzio ha a nagy seggre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az perverzio ha a nagy seggre izgulok fel? Minél nagyobb husisabb

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az.
2016. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De jó,hogy a kis segg senkinek se kell.
2016. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Neked ez tetszik.
2016. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem az! Olvass utána, a történelem folyamán számtalan jele volt a méretes női fenék utáni vonzódásnak. Sőt, a legtöbb kultúrában a fenék jelenti a legfőbb erotikus izgalmi forrást a férfiak számára. Evvel ellentétben a női mellek kevesebb, mint a népcsoportok felénél jelent erotikus vonzalmat. Számtalan helyen kizárólag a gyermek táplálásának "eszközeként" tekintenek rá.

A nagy fenék elmélet mellett nemrég megjelent az a kutatási eredmény is, amely szerint azok a nők jönnek be a pasiknak, akiknek a gerincoszlopa fentről a fenekükig körülbelül 45 fokban hajlik. (ez legtöbb esetben a méretes feneket is jelenti)

A széles csípő szintén a "jól szaporodó" nőkre jellemző, amely tudat alatt motiválja a férfiak libidóját.

Az tény, nem szabad lebecsülni a belénk kódolt tudatalatti tényezőket.


A lényeg: olyan szuper érzés, szép kerek, méretes popsikba kapaszkodni :-)

2016. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Fiatalon több lány után egy nagy fenekű, kicsit duci csajt vettem feleségül. Hat év után váltunk el, de az intimitással nem volt gond.

Válás után évekig próbálkoztam különböző nőkkel. Volt apró termetű pici fenékkel, volt sportos kemény fenékkel, volt husi hatalmas hátsóval... Pár éve ismét megtaláltam azt akit igazán szeretek. Ő átlagosan sportos alkat, ám olyan fantasztikus kerek feneke van, ami ráadásul nem is mondható kicsinek, hogy meg kéne mintázni szoborként. ;-)

45 évesen már teljesen tisztában vagyok vágyaimmal, ízlésemmel. Elmondhatom, számomra is a méretes popsik jönnek be.

2016. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Malanana ***** válasza:
én letettem arról h valaha is szép látvány lesz egy formás feszes nagyobb mell....mindenkinek a nagy valag kell :D egye meg a fene :D
2016. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!