Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » E a férfiaknak legalább D...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E a férfiaknak legalább D kéne. Akkor bezzeg az összes nő megszólná a férfiakat.1. hogy tarthatja valaki reális elvárásnak, hogy az átlagnál nagyobb legyen az adott férfinak 2. Az ilyen nő mit tud adni cserébe?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi van?
2016. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

De ha mellekről van szó, nekem inkább B85 jön be...

19/ffi

2016. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
A nő sosem ad semmit kisfiam. Még azt is elveszi tőled ami van!
2016. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Èn is A-B-maximum C párti vagyok... szóval ha sokadik olvasásra jól értem akkor ez megint valami általánositás
2016. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B kosár a legjobb.
2016. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
x vagy y !:XDDDD
2016. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Miért kéne legalább D?

Miért szólná meg az összes nő a férfiakat?

Miért tartaná valaki reálisnak, hogy az átlagnál nagyobb legyen az adott férfinak?

Milyen nő?

Mit kéne cserébe adni?

Miért cserébe kéne mit adni?

Mi köze van minek egymáshoz?

Mi micsoda?

Én ki vagyok?

2016. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy doboz sört!
2016. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Aranyom. A csajoknak nem a gatyad tartalmaval, hanem a fejed uressegevel van gond.
2016. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 80Ds mellem van, az áltagnak számít vagy kisebbnek/nagyobbnak? Mert nekem pl a nagy mell fogalma 100Dnél kezdődik... Személy függő hogy kinek mekkorától számít nagynak a mell, és ugyanúgy a farok méretnél is személy függő... Jó hogy ennyi az átlag meg annyi az átlag de ha egy nőnek pl nem fér fel 15cm se az le fogja baszni az átlagot és azt mondja hogy az neki nagy... Ha meg valakinek felfér 18cm és azt szereti akkor megintcsak le fogja baszni azt hogy átlag és nem fogja azt mondani hogy jó a 13cm mikor nem fogja annyira élvezni (bár ezen egy pár ezer forintos szexkellékkel lehet javítani)... És nem kellenek privátok mert letiltom az összeset anélkül hogy elolvasnám ki mit írt... 19/L
2016. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!