Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ebben az esetben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy olyan pasik vagytok, akik ha akarnak, tudnak maguknak hamar szerezni szexre csajt. De eddig csak átlagosakat sikerült, viszont most jön egy bomba nő, akinek mindene tökéletes (külsőre, belsőre is normálisnak tűnik), viszont nem adja könnyen magát, megváratna (fél év mondjuk, vagy kinek mi a hosszú idő), komoly kapcsolatot akar, de ti nem. Mondjuk, hogy ez a csaj MINDENKÉPP megtudná, ha lefekszetek mással is, ez őt persze zavarná, kiábrándulna és nem adná magát.


Ebben az esetben képesek lennétek

(1.) átverni ezt a csajt és ennyit várni egy szexért

(2.) hagynátok a francba

(3.) annak ellenére, hogy nem akartok kapcsolatot, mégis megpróbálnátok vele

(4.) egyéb? Ezt fejtsétek ki.



Tudom, hogy ez az eset talán elő sem fordulhat az életben, én sem vagyok ilyen helyzetben, nem azért írtam ki a kérdést. Csak megfordult a fejemben a szituáció és érdekelne, hogy ilyenkor mit tennétek.


2016. okt. 23. 08:06
 1/3 anonim válasza:
Ha annyira bomba nő a csaj, és belsőre is bejön neked, szerintem próbáld meg vele hosszútávon
2016. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlagos lánnyal nem fekszem le. Akit ágyba viszek az számomra különleges. Az egyéjszakás kaland nálam nem téma.
2016. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:

"[...] jön egy bomba nő, akinek mindene tökéletes (külsőre, belsőre is normálisnak tűnik),[..] komoly kapcsolatot akar, de ti nem."


4.) Komplett idióta vagy, ha nem akarod.

2016. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!