Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/férfiak! Utcán, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak! Utcán, vagy tömegközlekedésen milyen esetben mernétek egy lányt leszólítani?

Figyelt kérdés

Például milyen jelzések azok egy lány részéről, ami alapján oda mernétek lépni hozzá?

Vagy semmilyen esetben sem tennétek ilyet, mert mindig az van bennetek, hogy biztos visszautasítana?


2015. máj. 20. 09:48
 1/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha észreveszem, hogy mosolyog rám, tetszik nekem, és nincs nagy tömeg.
2015. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha egy lány mosolyog rátok, de csúnya, nem jön be nektek, akkor hülyének nézitek?
2015. máj. 20. 09:52
 3/7 steaminpro12 válasza:
100%

Hát ha úgy vigyorográm mint egy nem komplett akkor inkább elnegyek,de ha egy csinos dekorativ lány mosolyog esetleg sugdalozik a barát nőjével

rollam akkor persze hogy oda megyek és meg is szolitom vagy ha ö jön oda

hozzám akkor már szinte 100% hogy

megszólitom.(bocs a helyrs irási hibák ért teloról vagyok).

2015. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Nem nézem hülyének, szimplán nem foglalkozok vele.
2015. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vigyoroghat akárhogy, ismeretlen nőt nem szólítok le. Soha. Többet. Még. Egyszer.

Tisztára hülyeség! Fogalmam sincs milyen ember, milyen értékrenddel, van-e valakije, stb... én pedig nem tudok csak a külsőhöz vonzódni. Eleve, a külső vonzalom nálam kevés, hogy igazán meg akarjam ismerni. 2x szólítottam le ismeretlen nőt életemben, mindkettő kudarc. Nem ismerkedek így, ha övé a világ legszebb mosolya sem!


24/F

2015. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Miután adott valami kicsit sem egyértelmű jelet és magam mögé néztem,rám mutat és bólogat,hogy "Igen,te".
2015. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
én bárhol megszólitom. Volt már barátnőm a buszról, utcáról, sőt, boltból is :) a lényeg, hogy kellően laza legyél és ne féltsd megszólítani. az főképp jó, ha el tudsz minden helyzetben sütni egy poént, hiszen a vidám emberekkel mindenki szeretn találkozni, együtt mosolyogni. a Többi jön majd magától :P
2015. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!