Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik azt írtátok, hogy vonzódt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt írtátok, hogy vonzódtok a 35-45 év közötti valóban jó nőkhöz, csak szexuális értelemben vagy kapcsolati szinten is?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 18:57
 1/10 anonim válasza:
Főképp szexuális értelemben kapcsolati szinten biztosan nem maximum szex kapcsolat!
2016. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szexuális értelemben.
2016. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kapcsolati szinten is, bár én is pont ebbe a korosztályba tartozom.
2016. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolati szinten is.
2016. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még szeretnék családot és saját magam által nemzett gyerekeket. Erre a saját koromtól függetlenül kb a 18-28 éves női korosztályt tartom alkalmasnak. Úgyhogy fejben sem tudnék megállapodni "örökre" egy 35-45 éves nő mellett.


Volt már olyan 40-es nő, akivel közel 1 éven keresztül éreztük jól magunkat egymással. Nem csaltuk meg egymást és már szinte kapcsolat volt az egész, de tudtuk hogy sok éven át tartó jövője nincs a dolgoknak.


Röviden válaszolva, ahogy a legtöbb ember érti: Csak szexuális értelemben.

26/F

2016. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5. jól leírta.

Bár ez nem jelenti hogy ne szeretném azt a nőt és vigyázzak rá egész életében. Ezt nem zárja ki az, ha pl nem vele élem le az életem, vagy mással alapítok családot.

2016. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 1,5 évig voltam szerelmes a 38 éves némettanárnőmbe :D

Férjes volt és 20 év volt a korkülönbség, szóval nyilván esélytelen volt az egész, de amúgy simán összejöttem volna vele kapcsolati szinten is.


20/F

2016. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon sok 30+-os nőnek nincs még gyereke, így akár még azt is lehet bevállalni velük
2016. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez a nőtől függ és nem feltétlenül a külseje lesz a döntő szempont olyan téren, hogy hosszú távon mit akar tőle az ember.

28/F

2016. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.

Nem arról van szó, hogy van-e gyereke vagy nincs, hanem hogy biológiailag mennyire alkalmas a gyermekvállalásra.


Én pedig leírtam, hogy számomra egy nő erre durván 18-28 évesen alkalmas.


Ha nő lennék, én nem várnék 30-on túlig. Férfiként pedig (amiről valóban dönteni is tudok) nem akarok 28-30-on túli nővel családot alapítani.

2016. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!