Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel először csináltuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel először csináltuk popsiba és simán bement. Normális?

Figyelt kérdés
Azt mondja még sose próbálta. Ennek ellenére kb fél percig ujjaztam és pár lökés után tövig bement. Azt mondta nem fáj neki, kibírta végig. Van ilyen? Vagy csak kamuzta, hogy sosem próbálta popsiba?
2016. okt. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy sokat gyakorolta vagy nagyon kicsi a szerszámod.
2016. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vékonyka a farkad.
2016. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon pici a farkad :D
2016. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem stresszelt, el tudta lazítani a záróizmait.
2016. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nemhiszem hogy kicsi a farka,én ugy ellazulok,s felizgulok,hogy ujjazni sem kell....
2016. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 vagy vékony a péniszed. 2 vagy előtte gyakorolt anális tágítással.. Így tudta hogy kell lazítani. 3 a síkosító sokat segít. 22 L
2016. okt. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen és nem azért, mert kicsi a farkam, hanem mert elég gyorsan és egyszerűen el tudott lazulni.

Ennyi.

Persze valóban lehet, hogy már gyakorolt vagy kicsi a...

2016. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!