Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan fiatal lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Energol kérdése:

Vannak olyan fiatal lányok a Fővárosban akik normálisak, tisztelettudóak nem arra mennek h eltartsák őket és normális elképzelésük van férfi és nő közti együttélésről?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 22:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó hallani vagyis látni h van remènye családot alapítani mostani huszonèves korosztálynak.tapasztalataim alapján senki sem akar megállapodni, mindenkinek csak a felszínes dolgok váltak èrtèkkè
2016. okt. 24. 10:08
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Igen, vannak, miért teszel fel értelmetlen kérdést?

A másik dolog pedig, miért baj az, hogy egy fiatal lány nem akar megállapodni? (talán más számodra a "fiatal" fogalma, mint számomra, nálam a 22-28 éves lányokat jelenti). Az egyik véleményeddel ütöd a másikat. Ha egy lány nem akarja, hogy eltartsák, akkor el akar végezni egy egyetemet, amit tegyük fel, 19 évesen kezd el, BA-val és MA-val együtt 24 évesen elvégez. Ezután munkába áll, hiszen ha azt akarja, hogy saját keresete legyen, el kell kezdeni az "alapozást". Nyilván ez úgy nem működik, ha egy év után kilép a munkából, mert állapotos lesz. Innentől miért olyan furcsa, ha egy 25 éves lány nem akar még családot? Egy gyerek leköt, főleg ha valaki részt akar venni a saját gyermeke nevelésében, nem pedig másfél éves korától bölcsődébe passzolni. Ha olyan lányra vágysz, aki fiatalon szeretne családot, és jó anya, otthon marad tovább a gyermekeivel, mint másfél év, akkor viszont Te leszel a pénzkereső valószínűleg addig, amíg Ő a gyermekeitekkel van.

2016. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kioktatni járj máshová.ne itt èld ki az elfolytott feszültsègedet...mert a " válaszodból"csak ez jön le
2016. okt. 24. 17:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Én éppen azon nyűglődöm már több mint fél éve, hogy én szeretném komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat, összeköltözni, megállapodni. Szeretem a munkám, jól keresek, van autóm, két diplomám, éppen lakásra gyűjtök. Még otthon lakom, bár külön lakásban, csak egy helyrajzi számon a szüleimmel. Mégsem jutok dűlőre a párommal. Ilyenkor mi van? Szóval nyugi, nem az Ön készülékében van a hiba. Majd lesz valaki akivel minden klappolni fog ;)

27/N

2016. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam, úgy érzem Te jöttél ide kiengedni a feszültséged, hiszen a kérdésenek nincs értelme, nincs mit ezen megválaszolni. Valószínűleg azért húzott fel Téged a válaszom, mert érveim voltak a másik oldal mellett, és mivel primitív vagy, nehéz elfogadnod.
2016. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Majd te ismeretlenkènt egy telefon vagy gèp mögött ülve akarod megállapítani h ki a primitív..ez is egy olyan dolog ami miatt a fèrfiak padlóig lelógatott szájjal nèznek sok mai lányra..amúgymeg hamár itt tartunk arról van szó h 10 esetből 7 szer az ismerkedèsi fázis 2. Órájában a csaj akar lepippantani egy belvárosi bár mellèkhelyisègèben amivel nincs gond egy bizonyos gondolkodásig a maradèk 3- al èrtelmesen else lehet beszèlgetni..lehet h èn vonzom az ilyen nőket de Budapesten több a fehèr galamb mint az èrtèkelhető nő..ès ne ird erre h biztos a stílusom miatt van mert van elèg beszèlgetèsből begyűjtött statisztikàm ami ugyanezt támasztja alá
2016. okt. 24. 21:26
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Köszönöm, ezzel az utolsó válaszoddal most már egészen megbizonyosodtam, hogy buta vagy. Légy boldog! :)
2016. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!