Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13-14cm hosszú péniszhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14cm hosszú péniszhez melyik szexpózok jók?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 10:22
1 2
 11/20 BiTOPro97 ***** válasza:
37%

Mind.


#7 Biztos nem rég természetes úton szült nőkkel vagy 70-80 év felettiekkel. Jó vagy hüvelyi ökölszex rajongók közt ismerkedett csak. Esetleg olyanokkal akik erre genetikailag alkalmasak voltak, és erre trenírozták maguk.


Amúgy a nők 1-2% képes ennyire kitágulni az előbbeken és 50 éves kor alatt. - utána néztem,. Amúgy engem a ~28 éves korig érdekelnek a lányok és frissen szültek sem érdekelnek.


Tehát mondhatom, a kérdező szerencsés. Azért a vastagság is fontos. Ha 3.8cm alatt van a legnagyobb vastagság, akkor egy két póz nem annyira ideális.

2016. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 BiTOPro97 ***** válasza:
37%
Bummer jól írja. (#10)
2016. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Az én páromnak 13 cm, a kutyába érzem a legnagyobbnak, de a misszionáriusban is. Szeretem mindenhogy, szerintem ez a tökéletes, sok sikert ;)
2016. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Már csak azt nem értem, hogy ha ez annyira jó méret akkor miért akar majdnem mindenki (nők is) ennél nagyobbat?
2016. okt. 25. 13:56
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Tisztázzunk valamit! A hüvely NYUGALMI (!) állapotban 8-10 cm hosszú. Ez azonban korántsem jeleneti azt, hogy megfelelő partner mellett ne tágulna akár a duplájára is. Azért írom, hogy megfelelő partner hatására, mert amellett, hogy a partnernek tudnia kell megfelelően felizgatni a nőt, még a nő szerelmét is birtokolnia kell. A nők érző lények. Sokkalta jobban, mint mi, férfiak. Nekik fontos az érzelmi telítettség egy igazán jó aktushoz. Sokan a hüvelyi orgazmust is csak ennek birtokában érik el, és a hüvely hosszát is ez befolyásolja.

Közel 50 kapcsolatom volt, de ezek közül mindössze egynél jelentett hátrányt a 18,5 cm-es intim méretem. Neki viszont hüvely előreesése volt. Az a tévhit, hogy a hüvely nem tágul rendesen, azért alakult ki, mert a mai mozgásszegény életmód erre nem predesztinálja a csajokat. Sokan még az iskolai tesiórát is elsinkófálják.

Egyébként a méh és a méhszáj sincs bebetonozva. Megfelel izgalom hatására ugyanúgy feljebb húzódik, mint a férfiak heréje.

2016. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, még nem akartam elküldeni.

Mindez nem jelenti azt, hogy 13 cm-rel ne lehetne boldoggá tenni egy nőt. Nekik ugyanis nem annyira a bráner mérete fontos, mint az, hogy ki fityeg a másik végén. Mindazonáltal az is igaz, hogy 13 cm-es baráttal nem lehet villogni a barátnők körében. :-))

2016. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 BiTOPro97 ***** válasza:

Az 50 nőből egy sem volt akinek sok pózban 18,5 cm-es intim méreteddel nem okoztál fájdalmat? - mert akkor szerencséd volt.


Amúgy 4-4.8 közti vastagsággal a 13 centi hosszhoz anatómiailag minden adott a nők több mint 4/5-ék kielégítéséhez neki. A "buta" lányokat meg kiszűri,

és megússza a kívántnál hosszabb előjátékot, ja és nem kell kapcsolati háló a lányokkal való anális szexhez, mint nekem.

2016. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
48%
Miquel írta jól. A méhszáj helyzete sem stabil, mivel szalagok tartják és a szalagok kicsit megnyúlnak, belecsúszhat mélyebben a hüvelybe a farok. Aki szerint egy 20 cm-es farok nem jó a nőknek, mert az övé 15 cm-rel is fájdalmat okoz a nőknek, az nagyon bénán csinálja...
2016. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én a misszionáriust javaslom.
2016. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A 13-14 centi teljesen O.K., a vastagság fontosabb.

legmélyebben behatolni egy nőbe szvsz úgy lehet, ha négykézláb áll, te mögé térdelsz, úgy, hogy az egyik térdad a lábai között legyen, a másik meg kívül.

2016. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!