Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hülye kérdés. Sőt. De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garadex kérdése:

Lehet hülye kérdés. Sőt. De durva sex hosszú távon okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés
Vad, kemény behatolásra gondolok. Ilyen létezhet? Soha nem hallottam róla, és nem is gondoltam volna ilyenre csak olyan helyzet ért, hogy "durvábban is kifejezhetem magam". Nekem van egy ilyen énem de az eléggé kemény, majdhogynem BDSM, de mégsem mert nem használok ilyen eszközöket, csak maga a sex az ami vad kemény. Történhet esetleg ilyesmi?
2016. okt. 24. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Más dolgokat okozhat, de gyakorlás és nem lesz baj.

Hajrá.

2016. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem használsz 50 cm-s, 10 cm vastak segédeszközöket, akkor nem lesz baj.

Azok a szervek odalenn mind a nőnél, mind a férfiaknál arra vannak teremtve hogy használják őket. akár keményen akár normálisan, akár sehogy (van aki aggszűz)

szóval önmagában a kemény vad szextől meddő biztosan nem lesz sem nő sem férfi.

ha eszközöket használ pl amit fenn írtam, vagy férfiaknál elszorítja a hímvesszőt meg a heréket, stb stb marhaságok akkor sokkal inkább el tudom képzelni hiszen az nem természetes behatás.

2016. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!