Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolatban 35 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban 35 évesen szűz a nő. Mennyit ideális várni az elsővel? Ideális védekezés mi lenne és mennyire kell gyengédnek lenni?

Figyelt kérdés

Jó hát másnap nyilván még nem döntöm meg, de hónapokat se akarok várni (én pár évvel idősebb vagyok a páromnál). Alig pár napja vagyunk együtt, még elég fura érzés meg ugye az állapota is meglepett, mert én kb egy éve váltam el, gumit se húztam már egy ideje meg anno a feleségem jól "be volt járatva".

Adnátok tanácsokat? Légyszíves, olyan NE ÍRJON, aki csak baromságokat tud, mert azokat azonnal töröltetem. Köszönöm!!!



2016. okt. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer.
2016. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
alapból nem kéne ennyi idős szűz,valami gond lehet vele.
2016. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem semmi gond nincs vele, azért mert szűz, annyi, hogy ma már ez ciki, pedig szerintem érték, nem jártak előtte benne 20-an.

De, hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem ezt mindenképp kettőtöknek kell megbeszélni, nem dönthetünk, mindenkinek másféle védekezés jön be.

Mindenképp szükség lesz gyengédségre, fokozatosságra, hiszen friss kapcsolatról van szó. Ami a szexet illeti, lehet, más okból már átszakadt a szűzhártyája, de ettől függetlenül óvatosan csinálnám az első pár alkalommal, mert szűk lehet a hüvelye.

Ha személyes megjegyzést megengedsz, én azért irigyellek.39F vagyok, ebben a korban már nem találok olyat, mint amilyent most Te találtál, hogy ennyi idő után Neked ajándékozza magát.Félreértés ne essék, nem nézem le, aki már nem szűz, pláne 3X fölött ez nem lehet elvárás már, de ha mégis találkozik az ember ilyennel, az egy ajándék.

2016. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinem első körben mindenképp' legyél finom, gyengéd - sok-sok simogatás, érintés, puszi, csók (mindenhová). Később, a többedik alkalommal, mikor valamelyest már kitapasztaltátok egymást, 'bevezetted' a témába, akkor 'vaduljatok' inkább.

Szűz, de pl. segédeszközt sem használt korábban - mert akkor az egy kicsit másabb?

(A tampon, mint 'hüvelytágítót', most ne vegyük be...)

Meg nyilván függ attól is, h. ő gyárilag/ anatómiailag mekkora, ill. h. Te milyen mérettel rendelkezel.

Szóval a fokozatosság elvét javaslom, aztán ha tágabb, meg agyban ott van (le tudja vetkőzni a gátlásait (ha vannak)), lehet gyorsítani.

Nem debreceni a lány véletlenül?

2017. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, h. ez majdnem egy éve kérdés.

Érdeklődnék, h. mi volt. Végül lefeküdtetek?

Hogy sikerült? Együtt vagytok még?

2017. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!