Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti izgultok az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti izgultok az első szex elott?

Figyelt kérdés

Nem alkalmi kapcsolatra gondolok.

Pl én annyira tartok tőle most,hogy csak húzom halasztom. Mert mi van ha nem lesz jó?


2016. okt. 25. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig benne van a pakliban, hogy nem lesz jó, szóval halogasd még, és ne tégy érte hogy jó legyen.
2016. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így.

De ezen felesleges aggódni, majd jön minden magától :)

2016. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen izgultam. De nem volt sok időm izgulni. Hirtelen jött az alkalom, és megtettem. Nekem jó volt, a csajnak nem biztos, mert elég hamar elmentem.
2016. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik lánynál sem féltem attól, hogy nem lesz jó, mivel általában minden rajtam múlik.
2016. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen majd kiugrott a szívem, és örültem hogy végre kufircolhattam. De ha valami érdekel akkor egy izgulás kell hozzá 20/f
2016. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!