Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első szex, hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor?

Hol, hogy történt?

Fiú vagy lány vagy?

Röviden leírod a történetet!:)


Legelőször 16 évesen nyáron szexeltünk Balatonon, mert a szüleinek van ott egy nyaralójuk. 4 en voltunk lent a parton, a bnőm éhes lett ezért mondta h eszik valamit a házba. Mi ketten mentünk csak, a szülei a parton maradtak. Felértünk a házba, fürdőruhába voltunk, elkezdtünk csókolózni, és a melle hozzám ért, amire egyből felállt a farkam. Ő pedig érezte, meg látta is a fürdőruhán keresztül, h áll. Hihetetlen érzés volt, olyan volt mintha egymás gondolataiba láttunk volna, elkezdtük levetkőzni, és egymásnak estünk....:D

Mostmár 20 évesek vagyunk, és még mindig együtt vagyunk:)


Üdv,


2016. okt. 20. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég brutális volt. 14 voltam, akkortájt volt-egy két balhém, igazi rosszfiú voltam, így a sok balhés, meg amúgy nem balhés csaj is vonzódott hozzám. A lány már 17 és fél volt, én 14 és fél, ált. iskolai ballagón szervezett partin történt meg. A csaj öccse jó spanom, és beindult rám. Elég hamar férfiasodtam, idősebbnek is látszottam a koromnál, ez előny is volt. Aztán miután kiderült, hogy igazából mennyi vagyok, egyből az volt, hogy:"Milyen cuki vagy", meg:"Kicsi kandúr, gyere és játszunk!"
2016. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Nem volt jó. A szobámban történt 18 éves voltam. Inkább nem részletezném. Privát üzenetben sem!!!! 22 L
2016. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 voltam és egy buli után ,azzal a lánnyal aki nem ment haza akkor
2016. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19 évesek voltunk, én vagyok a lány. Az ágyamba történt. Nem volt igazán különleges. Nem fájt túlzottan és nem tartott sok ideig se mert a barátom is szűz volt. Nem sokkal utána szakítottunk is, de ennek ellenére nem bánom, hogy neki adtam a szüzességem és azt se hogy úgy történt ahogy:) Sose tulajdonítottam annak hogy ez az első túl nagy jelentőséget.
2016. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Sajnos még nem történt meg. 33/F
2016. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet ennyi idősen szűznek lenni?uristen

Más elvisziti már 13 évesen te meg ahhoz képest öreg vagy ötöske

2016. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
89%
Sajnos nem mindenkinek adatik meg. Így lehetetlen,az alacsony ocsmány külsőmmel,ráadásul púpos a hátam is. Amúgy az se helyes,ha valaki 13 évesen veszti el.
2016. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal inkább 13 évesen mint 40 felé közeledve xd xd
2016. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

24 voltam akkor mar egy honapja jartam az exemmel. Nagyon fajt, pedig vigyazott ram. Azota mar szakitottunk. A szex sem volt jó mert total sablonban nyomta, semmi ujitas...


A parommal szuper ez is többek kozott.

2016. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!