Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szereti ha nyalják és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tothtomi1 kérdése:

Ki szereti ha nyalják és izgatják a seggét srácok?

Figyelt kérdés

Srácok 35/f vok imádom ha nyaljak a seggem es izgatjak ki hogy van vele?

Hogy veszitek rá a csajotokat??? Uj barinom nem birom ravenni pedig ez a gyengem a regi meg imadta csinalni a kis k..va!!!


2016. okt. 25. 14:08
 1/6 ceruzabácsi ***** válasza:
A legjobb...
2016. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát Tomikám, tudod ennek az a titka, hogy a baratnődet egy "kisk..rva" szintnél jobban tiszteld. Sokmindent megtesz egy nő, ha emberszámba veszik.
2016. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A b/zik
2016. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejött, 2 barátnőm csinálta is, a mostani nem, és lehetetlen rávenni. Max kézzel óvatosan cirógatja egy kicsit nagy ritkán de ennyi.

Az a baj, hogy nem mindenkit lehet. A korodból gondolom hogy kb. 28-38 közti nők jöhetnek szóba nálad. Ők már nem a szexualitást felfedező tinik akik még bármit kipróbálnak a párjukkal, hanem kialakult (Vagy legalább is azt hiszik hogy kialakult bejáratott) szexualitással rendelkeznek, és nem fognak nyitni ilyen irányban. Van aki igen, de aki erre nem hajlandó azt nagyon nagyon nagyon nehéz rávenni.

2016. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 36 éves pasi vagyok és nekem is ez a gyengém. piszokul fel tud izgatni ha nyalja a csaj a seggemet. a régi párom csinálta de most egyedűl vagyok sajnos.
2016. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát srácok még mindig stagnálok az asszonnyal kapcsolatban!!!

De van egy milf 41 özvegy allandoan csináltatná magat megfele velem csak nem vok az a megcsalós tipus, de viszont őt biztosan rá lehetne venni mert olyanokat irogat nekem h az állam leesik😮😮😮

2017. febr. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!