Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányok, benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, benneteket mivel szoktak befűzni, elcsábítani a 30+ férfiak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 17:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ez nem a humorról szól. Írhattam volna azt is, hogy áhítattal nézi, ahogy a Holdra szállásról magyaráz.

A jó humorú nő, pedig kortól függetlenül ritka kincs.

2016. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30+ os férfi vagyok nem kell fűzni ragadnak rám valamiért
2016. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

14-es vagyok:

Nem az altalanos iskolaban csajozok, ezt szogezzuk le.

Buliban, kavezoban, stb.

2016. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"Nem kell befűzni meg trükközni"


Dehogynem.


" a lényeg ha normális és nem egy alpári paraszt a pasi és kölcsönös a szimpátia akkor menni fog ha nem akkor nem.."


Ez nem igaz. A normális sose kell csak a paraszt.


Tipikus kamu baromság, amit írtál.

2016. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24: nincs igazad. A parasztsag es a ramenosseg nem ugyanaz. Ne legyel nyuszi, legyen onbizalmad, de ne megjatszott.
2016. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy ezt úgy követelik a csajok, hogy nagy részük egy merő önértékelési válság.
2016. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26:

25-os vagyok es ferfi....

2016. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Aki belefér,az pedig a mosolyával,személyiségével és kisugárzásával kell hogy elcsábítson"


Ez volt a mesedélután.


"A pénztárcája/kocsija nem oszt,nem szoroz."


Ja amig tele a pénztárca meg drága a kocsi addig nem számít.

2016. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Nos en 97 kg vagyok es 173 cm. Nem kifejezetten sportos alkat"


Azt tuti.


" de nem is egy Lagzi Lajcsi fenykoraba."


Micsoda mérce.


" De azert siman leakasztok havonta egy huszoneves vekony jo csajt."


Te maximum a kabátot akasztod le a fogasról. A prostizás nem számít csajozásnak.


" Szoval... valami van abban hogy a duma es a stilus sokat segit."


Ami neked nincs.

2016. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát, eddig még egy 30+-os férfival sem feküdtem le, viszont amolyan csókos kavarásom volt már buliban. Valójában az imponált benne, hogy úgymond értett a nyelvemen. "Finom úriember" volt az átlag huszonéves csajozógépekhez képest, és azt éreztette velem, hogy nőként tekint rám, nem csak dögös macaként. Nagyon mesterkélt apró gesztusai és érintései voltak, amikre sok huszonéves nem is gondol. Ráadásul tökéletesen eljátszotta, hogy érdeklem, mint ember. Mindehhez még jóképű és sportos is volt. Mondjuk, én még piásan is félek az egyéjszakás kalandoktól, mert nem akarok beleszeretni olyasvalakibe, aki csak illúzió, szóval sosem feküdtem még le kapcsolaton kívül senkivel sem, de vele lehet, hogy nem bántam volna meg. Hihetetlenül érzéki pasasnak tűnt. Néha titokban a mai napig álmodozom róla, mi lett volna, ha? De ez csak ártalmatlan fantázia... 21l
2016. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!