Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudok elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok elcsábítani egy huszonéves férfit kb. egy óra alatt úgy, hogy nem tudunk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ütős praktikák kellenének, nagyon tetszik a srác, de még nem volt alkalmunk beszélgetni.
2010. szept. 19. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs baj, ha van konkrét kontaktus közöttünk. De beszéd nélkül? Vagy egyszerűen csak arra hagyatkozhatok, hogy tetszek-e neki vagy sem?
2010. szept. 19. 12:41
 2/7 Fülünyúl ***** válasza:

Ha tetszel neki, úgyis megszólít, ha nem, akkor meg ne strapáld magad.

Semmiképp ne öltözz ki ribancként és ne is viselkedj úgy. Legyél nőiesen csinos de visszafogott és önmagad, ne játsszd az eszed meg dobáld magad. Ha így bejössz neki, akkor lesz alkalmatok beszélgetni sokat... :)

2010. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. NEM ÉRTEM! :O
2010. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Ha tetszel neki, úgyis megszólít" - Vagy nem...
2010. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért pont 1 óra alatt?? :O
2010. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és mit jelent az "elcsábítani" nálad? évődni? vagy ágytornát? vagy hogy utána kérjen randit? vagy mit?
2010. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit hülye kérdés volt, tudom, hogy a lényeg a nőiességen van és azt is, hogy magamat kell adni. Csak gondoltam hátha tudtok tippeket adni, különlegességeket írni, aminek nem tudnak a férfiak ellenállni. Mindig tanulhat az ember...:)

Elcsábításon azt értem, hogy randira hívjon. Semmi többet egyenlőre.

És azért egy óra, mert ennyi időm van rá :D

Valamennyire tetszem neki, úgy vettem észre.

2010. szept. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!