Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki dolog történt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki dolog történt, másokkal volt ilyen, nem égett az arcotok? (anális szex)

Figyelt kérdés

Pasimmal ezt csináltuk tudtam, hogy mi lesz ezért igyekeztem nek enni meg kakilni de szex közben mégis kakis lett a farka.

Érződött meg látszódott is, én majdnem elbőgtem magam olyan ciki volt.

Ő csak nevetett hogy előfordul az ilyen meg nyugodjak meg.

Megmosta meg lefertőtlenítette és én is kimosakodtam de akkor is égett a fejem. Haza is mentem és most itthon égek.


Nem akarom felvenni a telefont és facebookon sem írok neki ő meg bombáz a leveleivel, hogy tudja hogy ég a fejem azért bijkálok de nem kellene, meg ha túl vagyok a sokkon akkor tudom hol lakik de én nem tudom ilyen lazán venni.


Huszonévesek vagyunk mindketten.


Szexuális tartalmú privátot meg ne küldjetek nem fogok válaszolni.


2016. okt. 26. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

én tegnap bepelenkáztam a fiamat és kakis lett a kezem, azóta itthon ülök és sírok, meg ég a fejem, ő ordít folyamatosan , de nem érdekel mert olyan ciki

Jesszusom

2016. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

tanulj:

-nem erre van a seg*ed

-ha már mégis, akkor beöntéssel mosd tisztára

-az előtt, akinek odatartod a seg*ed lyukát mit szégyellsz?

2016. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Engem izgat az ilyen szerintem a pasidat is
2016. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Szóval eddig nem tudtad, hogy aki a fenékékkel játszik ott a kula is befigyelhet?


Vajon ha a szádba van miért nem akadsz ki, hogy nyálas lesz?


Gumiba kell csinálni és akkor fertőzés se lesz.

2016. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb csinálj előtte beöntést, nekem mindig beválik, és még ellazulni is segít:)

L

2016. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te utolsó, hogy csinálod a beöntést otthon vagy vettél ezért egy külön cuccot hozzá? Tényleg érdekel, mindenki jön ezzel a beöntéssel, mintha az olyan lenne mint egy pohár víz megivása
2016. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Több módszer is van erre. Legegyszerűbb ha patikában veszel egy beöntést. Ha érdekel küldj pmet és leírom mire figyelj.

5-ös voltam

2016. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki mákba rakja annak mákos lesz, aki xarba annak xaros.
2016. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem készültetek elő rendesen ezért van. Mint előttem is írták, beöntés kell, vagy zuhannyal kimosni előtte. Én is inkább csak melegektől tudom, náluk hogy zajlik, én nem próbáltam.


Ami megtörtént-megtörtént, ezen most már kár keseregni. Nem tragédia, szerintem azoknál is előfordul, akik rendesen előkészítik magukat. Nem bántásból írom, ne érts félre, de kicsit gyerekes, hogy most bujkálsz a párod elől. Ez mit old meg? Ahogy írtad, őt nem zavarta, akkor meg nincs miért gyötrődnöd.

2016. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

1. Gumi alap..

2. Nem az a megoldás, hogy nem eszel, hanem hogy kitisztítod rendesen.

3. A segglyuk nem véletlenül a szarásra van kitalálva. Ez van, ha mégis ott túrkáltok.

2016. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!