Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire megszokott dolog ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megszokott dolog ez?

Figyelt kérdés
Mennyire megszokott, hogy néhány csaj automatikusan engedi az anális szexet,szereti az orált? én miért nem találkozok ilyenekkel ? :D

2016. márc. 25. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem olyan ritka. Orált eddig minden csajom szerette és majdnem mindet popsiba is raktam. Mondjuk azt nem mondom, hogy tetszett is mindnek. De az egyik pl KÜLÖN kérte.....

Ott azért én is nyeltem egyet :DD

2016. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orál szeretete és élvezete abszolút nem rikta, az anál szerintem annál (hehe) inkább. 22/L
2016. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

500 ból 1 nő szereti az anált a többi akinek kell a f'asz és sír a f'aszért megengedi az anált hogy ne veszítse el a csávót.......

Én soha nem raktam senkit seggbe úgy hogy ne ő kérte volna. És ha akarta az anált vagy ő ült rá vagy ő tolta rá magát én addig még nem éreztem azt hogy tuti szabad a pálya nem toltam a farkam....


Álltalában az ilyen srácok alig szexelnek főleg egyéjszakás kalandokba mert csak magukra gondolnak..... Én a tenyeremen hordok szex alatt egy nőt azt nézem mi a jó neki és nem azt hogy mi a jó nekem....

2016. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!