Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig a férfiak kérdezik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a férfiak kérdezik azt a bizonyos méret témát. Hát most akkor én kérdezem a férfiaktól, fontos a méret a nőknél is? Mert bizony mi nők sem vagyunk egyformák méretileg.

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Jó de általában nem úgy jön le a dolog, hogy nem ment a szex, mert túl tág vagyok", hanem inkább úgy, hogy "kicsi volt neki". Egyébként értem a kérdés lényegét. Nem tudom a választ, szerencsére eddig csak szűk lányokkal találkoztam, akik szinte örültek annak, hogy nekem kicsi van. Nyilván nem lenne a legjobb, ha tág lenne a lány, de szerintem ha őt az én méretem nem zavarna, akkor nem érdekelne a dolog. 23/F
2016. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cici?
2016. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
45%
Fúj, rövid hüvelyű lányokkal szóba se állok, csak azzal aki mély. 28/F
2016. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem cici, nunci . De hát erről beszélek, egyszerűen ez a kicsi vagy nagy téma ,egy butaság , tudni kell használni egy férfinak és nincs probléma. Mindenre van megoldás.
2016. okt. 26. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én spontán szültem 4kilós gyereket, örök para volt, hogy szétmentem ott alul... De nem igaz. intim tornázom naponta, ez kb semmi időt nem vesz igénybe, a párom tegnap este mondta, hogy basszus, olyan szük vagy, lehet fájni fog...
2016. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én teljesen megértem azokat, akik paráznak amiatt, mert kicsi a farkuk. Én is paráztam, sőt, mivel most szingli vagyok, most is parázok. Tudod, hogy miért? Nem azért, mert a lány mondjuk kinevetne, nem olyan lánnyal, akiben ez benne van, szóba se állok. Nekem a szexhez, érzelem kell. Valószínűleg a kis méretem tudatalatti kompenzálása miatt is nagyon szeretek érzéki lenni az ágyban, de ez csak olyan lánnyal megy, akit szeretek. Én attól parázok, hogy emiatt nem fogunk összeilleni, és elveszítek egy lányt, aki után már táplálok nem kevés szimpátiát. Nem kell egy egyből kompelxusos gyökérnek nézni azt, aki parázik a mérete miatt, hanem inkább biztosítani kell róla, hogy jó az :) (első voltam)
2016. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

3#

Te szerencsétlen! Akkor minden nőnek felnyúlsz,hogy lemérd a hüvelyének a hosszát és csak utána állsz vele szóba ha nem rövid? -.-"

De ugye tudod,hogy egy hosszabb hüvelyű nő semmit nem fog érezni a khmm..."méretedből"?:)

2016. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Látom az irónia se ismert sokaknak.:D
2016. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 pedig jó vót :P ment a zöld, ha ez vígasztal
2016. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer okozott gondot a lány mérete, olyan picurka volt, hogy egyszerűen a legapróbb mozdulatra is azt mondta, mintha szétszakadna (ok, nem vagyok kicsi, de extra nagy sem).


Ezt leszámítva mindenkivel működött, szóval szerintem nem számít

2016. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!