Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányként 40 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányként 40 év feletti férfiakról ábrándozom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Egyre többet és egyre pikánsabbat.
2016. okt. 27. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez velünk huszonéves fiúkkal is igy van, 40es nőkről álmodoznak.. én meg is huzok néha egyet kettőt :D
2016. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Érd be egy normális harmincassal, és akkor senki nem fog megszólni. Van egy közeli ismerősöm, akit 45+ évesen hálózott be egy 19 éves lány. Összejöttek, a csávó elhagyta a családját miatta. Igaz máig együtt vannak, van egy kb. 1 éves gyerekük - apuka most majd 50 éves. A gyereknek voltaképp van egy nagyapja. A középiskolás ballagáson lesz közel 70 éves. Nem hiszem, hogy ez a jó kép egy gyereknek, illetve hogy meg fog kapni mindent az apjától. Illetve a kiscsajt elnézve azt sem gondolnám, hogy majd 5-10 év múlva, mikor ő épp a legjobban fogja igényleni a szexet, akkor majd beéri egy idős bácsi teljesítőképességével. Ezeket sem árt számításba venni. 10 év korkülönbség még vállalható, nem kényszerít komoly kompromisszumokba. A felett már illik belegondolni a dolgok negatív oldalába is.
2016. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
És hány 40 éves pasitól kaptál most privát üzenetet? :D
2016. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen aranyom ;)

78F

2016. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Lassan már az számít abnormálisnak, ha egy tini vagy huszonéves lány hozzá hasonló korosztályúakhoz vonzódik.
2016. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha nem az életedet akarod leélni velünk, csak egy kicsit szórakozni.
2016. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem soknál előfordul. Ez enyhe apakomplexus. Nekem is régen a nálam úgy 10-15 évvel idősebbek tetszettek, érettebbnek gondoltam őket, akik tudják mit csinálnak.Ráadásul a férfiaknak sokszor jót tesz a kor, sárosabbak lesznek tőle. Most, hogy idősebb vagyok, már a saját korosztályom is tetszik, szerencsére.


De most is van, hogy beindít olyan pasi, aki nálam jóval idősebb. Kapcsolatot nem kezdenék vele, de fantáziálni jó róla.

2016. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én 16 évesként 30-as nőkről, úgyhogy talán igen.

F

2016. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Deflohelp ***** válasza:

A 40 év feletti férfiak többsége szerint igen.

43/F

2016. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szintén 40+-osként én is szívesen szerepelnék az étlapon! :)
2016. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!