Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy ilyen vagyok? És ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ilyen vagyok? És ez a véleményem a férfiakról?

Figyelt kérdés

Engem minden pasi csak átver,én soha többet nem akarok magam mellé senkit sem,max csak a szexre,nem akarok érzelmeket belevinni.Mert mindegyik csak elhúzza előttem a mézes madzagot aztán semmi. Ja és nem voltam sok pasival 3 pasim volt. Jobb egyedül úgy érzem,legalább senki nem bánt meg.

Gáz,hogy ezt gondolom 25évesen?

Mindegyik férfi egyforma,semmire sem jók,mindegyik csak megbánt.


2016. okt. 16. 12:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként is ugyanezeket gondoltam.

Aztán a mostanival nagyon jó. Persze tudom hogy egyszer ennek is vége lesz :S

2016. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
43%
Igen, gáz, hogy azért, mert 3 felszínes kant kifogtál, már messzemenően általánosítasz. Ennyi alapján pedig egyöntetű véleményt mondani a Földön élő kb. 3 milliárd hímneműről nem vall túl nagy értelemre.
2016. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
8%
Inkább magadban keresd a hibát! Ha nem egy felszínes kis rüfke lennél, akinek csak a hasonlóan felszínes alfahímek jöhetnek szóba, akkor most nem rinyálnál.
2016. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Nem gáz,csapj fel dominának és alázd a pasikat!
2016. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Most lett volna a 4.de mondok valamit,ezen sem lepődök meg ,hogy átvert és végig húzta az agyam. Ez is csak egy ostoba férfi. Az elején meg elhitette velem ,hogy jaj ő nem ilyen blablabla a sok kamu duma. Kár volt megismernem.
2016. okt. 16. 12:30
 6/38 anonim ***** válasza:
Felőlem lehetsz gyáva,ha akarsz...
2016. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Lehet leszbi leszek.
2016. okt. 16. 12:30
 8/38 A kérdező kommentje:
6 ez miért gyávaság? Mert nem akarom,hogy átverjenek megint és fájjon?
2016. okt. 16. 12:31
 9/38 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi egyforma. Csak eddig rosszakat fogtál ki. Talán nem megfelelő körben ismerkedtél eddig.

Leszbiség helyett választhatsz egy nyalni is szerető pasit. Akár engem is.

2016. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 RRR ***** válasza:
100%

nem gáz

csak sajnálni való,hogy ilyen pocsék tapasztalataid lettek,,,

azért ne zárd le véglegesen a férfi kérdést ,szerencsére azért vannak köztünk normális,érző,szerető fajták is,,,,

2016. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!