Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném kutyapózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném kutyapózban csinálni de a barátnőm nem, mert szerinte abba semmi romantikus nincs. Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
mert hogy nem látja az arcom és neki az úgy nem élvezet,de én nagyon szeretném úgy.
2016. okt. 27. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt ilyen nőm - csak kettő póz volt engedélyezett, 99% misszionárius, 1% lovaglás. 6 hónap után már az ereimet akartam felvágni, mert neki ez így bőven jó volt, és nem is kart volna ennél többet. Heti egyszer 20 perc misszionárius - és egy perverz állat vagyok, ha nekem ez nem elég. Lapát!
2016. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljátok tükör előtt és úgy látni fogja az arcod.. Nekünk olyan szekrény van a szobában amin egész alakos tükör van így látom a párom arcát. 22 L
2016. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretem nézni a barátom arcát közbe.mármint az zavar hogy ő látja az enyém..erre lehet rásegít az önbizalomhiány és hogy szűz voltam.
2016. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell romantikusnak lennie a szexnek... Az a nő aki csak abban a pózban hajlandó dugni ami "romantikus" az egy idióta álomvilágban élő szuka aki megérdemelné hogy soha senki se feküdjön le vele... 19/L
2016. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem látja az arcom és neki az úgy nem élvezet"


Nem vonom kétségbe, hogy nagyon jóképű lehetsz, ha ennyire ragaszkodik a látványhoz, de orgazmusa szokott lenni?

2016. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleinte en is hasonloan voltam, miutan elvesztettem a szuzessegem. De egy ido utan rajottem, hogy nem csak romantikus szex van anvilagon :) Es olykor nem is azt kivanom, hanem a vadabbat, a hevesebbet, a mast. Szerintem ez igy mukodik, ha csak egyfele keppen csinalnank, rohadt unalmas lenne. L/22
2016. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem spec. az a kedvenc pózom, simán, oldalasan, aztán hátulról állva, fekve, lentről felfelé, föntről lefelé, szóval nincs arra szükségem, hogy minden egyes pillanatban lássam a párom arcát. Inkább az érddekel, hogy minden szögből összehozzuk egymásnak az élvezetet. Utána lehet romantikázni. Simi,bújás, egymás fejének bámulása.
2016. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!