Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hülyén fog hangzani de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hülyén fog hangzani de előző szombaton jött meg a barátnőmnek a baja akkor most szombatra fog neki el menni? Akarnék egy romantikus estét csak nem tudom hogy mi lesz rá kérdezni meg nem akarok ilyennel .

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 11:56
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
87%
Jó katona vérben is harcol, apukám. Átlag 4-5 nap alatt el szokott múlni a lányoknak, de ha ennyire viszket a farkad, segíts rá, és dugd meg most is.
2016. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülyén hangzik,úgy írsz,mint aki nem tud magyarul.


Egyébként elméletileg 1 hét alatt már el kell,hogy múljon neki.Átlagosan 5 napig tart.

2016. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nap általában, plusz mínusz 1 nap.
2016. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenfuggo hany nap. Nekem volt mar 10 is.. de az atlagnak 5-6.
2016. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deflohelp ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye, hogy ez akadálya lenne egy romantikus estének.

Amúgy lehet érdeklődni tapintatosan is.

2016. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A baja? Bátran hívd menzesznek, ez a neve.
2016. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció 3-7 napig tart.. De igazából ezt a barátnőd tudja hogy hány napig menstruál.. Általában a 6.-7. Nap már gyenge szokott lenni elég egy tisztasági.. De szerintem nem nagy kunszt egy hetet kibírni.. Mert ha egy pasinak van egy kisebb baja mondjuk here gyulladás akkor mi nők tudunk várni akár egy hónapot is a szexre addig is ott van a pasi keze meg a szája.. Meg a barátnődnek is van keze meg szája tudja azt is használni.. De ha gyakorlottak vagytok az anális szexben akkor csináljátok popsiba... 22 L
2016. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak a baratnod tudja, mindenkinek mas. Nekem van hogy eltart 8-10 napig is, de van hogy csak 4.
2016. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!