Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Egy szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szexkapcsolatot meddig folytatnátok ugyanazzal a nővel? Mi az oka annak, hogy leragadtok egy nő mellett így?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha leragad egy nő mellet az már nem szexkapcsolat.

Jó hogyha a kapcsolat elején lefektetitek a szabályokat.

2016. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-3 év már eléggé leragadást jelent szerintem. Viszont csak sexkapcsolat.
2016. okt. 28. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
én nálam max. 3 alkalom utána már unalmas lesz
2016. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyűrű az oka.
2016. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:

amíg jó vele


mert kényelmes és jó

2016. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 év után is?
2016. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy szexkapcsolat általában 2-4 hónapig tart. Ez kb azt jelenti hogy heti egy-két alkalommal találkozunk.


Én még egyetemista vagyok és a tanév nagy részében, ami 9-10 hónap, nincs időm arra, hogy folyamatosan ismerkedjek. De a magomat szeretem a tenyerem helyett más lányokba üríteni, mert az ezerszer jobb érzés. Olyanokról meg már nem is beszélek, mint ölelés, simogatás, bújás, csók. Úgyhogy ha találok egy erre alkalmas lányt, akkor pár hónapra szívesen leállok vele.


Most biztos sokan felhorkannak hogy "erre alkalmas lány". De az az igazság, hogy nagyon más az egyéjszakásos és a szexkapcsolatos lányok csoportja és a kettő nagyon nem fedi le egymást.

Sok lány van, akit dugsz egyszer-kétszer, aztán még ő az aki megszakítja veled a kapcsolatot, mert neki ennyi elég volt. Magadhoz hasonló lányt kell találni, aki nem akar egymásba bu zulós (állandóan időt együtt töltős) párkapcsolatot, de nem is csak pár numerát akar.


Ilyet szerencsére az egyetemista lányok körében elég könnyű találni, mert nagyon sokuknak elsődleges dolog a tanulás (de ezt tényleg iskolán kívül is napi sok órában képzeljétek el, folyamatosan), amibe a kapcsolat nem fér bele, de a fizikai szükségletek kielégítése tartósan meg igen.


Aztán valahogy persze mi is megunjuk egymást, vagy jön egy másik és valamelyik fél vált. De még mindig jobb csak 3 havonta új nőt keresni, minthogy hetente kelljen.

2016. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!