Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném a hölgyeket megkérde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a hölgyeket megkérdezni mi a véleményük arról, hogy negyvenes férfiként huszonéves lányok probálnak szexuálisan közeledni hozzám, mi lehet ennek az oka részükröl?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 08:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Ha egy Jóképű sármos 40-es vagy akkor ne csodálkozzon :)Amelyik férfi jól tartja magát az vonzó tud lenni a huszon éves lánynoknak... Nekem is volt ilyen tanárom a Fősulin.. Persze nem próbálkoztam... Vagy ilyesmi.. Csak megjegyeztem, hogy " Basszus milyen jól néz ki " Szóval szerintem csak ennyi a titok. 22 L
2016. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Vonzódnak az idősebb pasikhoz. Akárcsak én :D
2016. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne? Vonzó. Vonzóbb, mint a letolt farmeros, kilógó alsógatyás rapper, vagy leharcolt metálcuccos ifjúság. Vagy a pamut melegítősök. Az még egy szép dolog. Egy negyvenes férfi már tudja a helyét a világban, összeszedett és látszik is rajta.
2016. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
ma 08:46 Szintén. Egyetemen láttam életem legjobb pasijait. Még a hatvanasok is jól néztek ki, sőt a majdnem nyolcvan éves is megtisztelt bennünket meg az intézményt egy elegáns megjelenéssel, tartással.
2016. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%
Fene tudja,engem mindig is taszìtott ez a korosztàly.
2016. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
pénz & sárm..
2016. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
több oka lehet. lehet, hogy egyszerűen tetszel nekik, lehet, hogy apakomplexusuk van, lehet, hogy a pénzedre hajtanak.. ki tudja.
2016. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Ketteske kis huncut. :)
2016. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
77%
22 vagyok a párom 42 és 5 éve vagyunk együtt. Most babát várok tőle, dec.elején születik. A lányoknál nem ritka h korosztályuknál érettebbek. A fiúk lemaradnak később érnek. Így általában ezeknek a lányoknál előfordul hogy a 30-40-es korosztályban találnak rá a párjukra. A nők amúgy is szeretnek felnézni a párjukra és biztonságérzetet is adhat a férfi korából adódó élettapasztalat.És a 40-es éveikben a legvonzóbbak a férfiak. Mert akkor már tapasztalt férfiak ami sugárzik belőlük, elég rájuknézni. Ez sok lány számára vonzó. Számomra is az....
2016. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Nálam a pénz a jólét hogy mit kaphatok érte általa. A pasim visz ide oda költ rám penzt is ad.
2016. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!