Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajozás:Ha egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás:Ha egy lánnyal egymáshoz simulva smárolunk stb. Akkor ha érzi, hogy "áll a bré", akkor zavarhatja? (nem akarok sexet utána)

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ahogy gondolkodsz! :) És igazad van, nem kell elsietni (kicsi az esélye, hogy szopni akar, akkor is ha felizgatja). Viszont nem kell ez miatt rosszul érezned magad, egészen biztosan nem "zavarja" :)


(a 3-as és a 6-os is én voltam :))

2016. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 16 körül van akkor még nagy az esélye,hogy szűz így inkább zavarba hozhatja.
2016. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és ez szerintem izgató. Egyébként is, ha látom vagy érzem, hogy egy fiúnak feláll, az jó érzés, de pláne ha már ott tartunk, hogy csókolózunk, akkor örülök nagyon, ha feláll neki közben. :)
2016. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 30. 18:07
 15/16 mr rex ***** válasza:
75%
szerintem nem zavarja a csajt, sőt inkább izgalomba hozza a dolog, ha tetszetek egymásnak! Egy ilyen smárolás jó bemelegités lehet a szex előtt! De miért nem akarsz szexet? És hogy egy 16 éves csaj nem akarna szopni... hát az attól függ, hogy milyen tipus, mert bizony van aki már ennyi idősen már nem szűz és már jól is tud szopni.... nekem 29 évesen volt egy rockbuliban 16 éves lánypartnerem egy éjszakára és úgy letorkolta, bő nyálasan, cuppogva hogy csak biluxoltam, természetesen utána kinyaltam és megkeféltem ahogy illik lovaglóban, jól elfenekeltem :)
2016. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Vikrics válasza:
Sok olyan csaj van aki már 12 évesen szopni akar nem tudhatod. De nem fogja zavarni.
2017. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!