Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti 6 ev alatt megunatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti 6 ev alatt megunatok a baratnotoket?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
viccelsz? szerintem 1év után már mindenki
2016. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kosz a biztatast
2016. okt. 30. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm és a párja 10 éve vannak együtt tiniként jöttek össze a lány 26 a srác 27 imádják egymást. Egyhónapja volt az esküvőjük.. És jön náluk a baba..
2016. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Épp 6 éve vagyunk együtt és egyre jobban érzem vele magam.
2016. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

6 év után még a barátnőm?


Bocs, de én amikor a nekem megfelelő korba lépek, akkor majd 1-2 év kapcsolat után eljegyezném és elvenném a barátnőm, és közben családot alapítanék vele gyerekekkel. Nem tudom elképzelni hogy 6 évig együtt legyek valakivel gyerekek nélkül.


(Sokan mondanak nőcsábásznak, de volt egy 2,5 éves és egy egy éves kapcsolatom is hűségben, jórészt szeretetben)

24/F

2016. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hazasok vagyunk 2 gyerekel
2016. okt. 30. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem.
2016. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 éve vagyunk együtt, de ha ellaposodnak a dolgok megvan az sej a megunásra.
2016. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6:

Ha valakivel együtt vagyok 6 éve, házasok vagyunk és van 2 gyerekünk, azt már nem hívnám BARÁTNŐnek, ahogy te utaltál rá a kérdésben.


Nagyon nem mindegy tudjátok, hogy 6 év alatt mit csinál egymás mellett az a két ember. Buliznak, élik világukat végig, vagy felépítik egy hosszú távú közös jövő alapjait, kezdve a gyerekekkel.


7:

Normális esetben IGEN. Ugyanúgy szeretsz valakit 6 év után, mint a kapcsolat hatodik hetében a lángoló érzelmekkel? Nem.


Van egy nagyon jó Roman Polanski által rendezett film, a Keserű méz, ami pont erről szól: Az emberek párkapcsolata és egymás iránti szeretete változik idővel. A szerelem nem cél, hanem eszköz, ami egy stabil család alapjait képezheti.

Ahol nincs gyerek, ott a szerelem elmúlik és a kapcsolat elbomlik, felemészti magát az esetek 90%-ában.

Ahol van gyerek, ott a szerelem elmúlik és van esély rá az esetek 90%-ában, hogy átalakuljon egy családi szeretetté és egymás iránti törődésé, ami már lehet évtizedes viszonylatú.


Hány párt ismersz, akik együtt vannak akár 6, akár 10 éve és nincs gyerekük? Hány ilyen húszas-harmincas pár van? Tízből egy? Kevesebb?

2016. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tizbol 5ot ismerek

de mar megoldotam koszi mindenkinek

kiderult hogy csak en voltam beparazva

2016. nov. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!