Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sracok, elhagynatok a baratnot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, elhagynatok a baratnotoket ha latnatok hogy nagyon putrisan elnek?

Figyelt kérdés
szoval en szegyellek haza vinni sracot mert olyan szegenysegben elunk.ugyerzem nagyon zarkozotta tesz ez,mert tudom hogyha meg teccenek is neki, ha komolyabra fordulna es latna hol lakom,elmenne tolem a kedve...pedig kulsore teljesen jo vagyok,a ruhajim sem szakadtak,es apolt vagyok.csak hat ez a dolog nagyon elveszi az onbizalmamat.
2016. jún. 19. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám el a barátnőmet.
2016. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe se jutna. Nem érdekelne hogy esetleg mások mit gondolhatnak.

És ha tényleg tetszel neki és tényleg érdekled is, nem fogja érdekelni hol laksz:)

2016. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2016. jún. 19. 17:55
 5/16 anonim ***** válasza:
DEHOGYIS!! ez jó nagy butaság! Aki ezért hagy el az nem érdemel meg téged! :)
2016. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen butaság miatt soha:$
2016. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz putri alatt?Mert ha csak annyi hogy régebbi bútorok,esetleg rég festett falak amiken nyomott hagyott az idő ,nem gáz.Viszont ha több centi vastagon van a por a szekrényen,vagy tiszta retek a padló,az már igénytelenség.Ne félj ilyenektől.Ha tiszta vagy és normális nem emiatt fog dobni a srác.Mi sem élünk hű de nagy luxusban,de egy időben én is szégyelltem.Ma már nem.Ha valaki nem képes elfogadni ezt,az maradjon az ő baja.Az olyan nem is hozzám való.Engem az ilyesmi már nem érdekel,van aki elfogad így.Hidd el sok ember sem él jobb körülmények között.Én is voltam már együtt szegényebb fiúval,és egyáltalán nem zavart,hogy nem nekik vannak a legújabb bútorjaik.Egyébként sem te tehetsz arról,hogy hová születtél.
2016. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A korod csak ,azért érdekelne ,mert szerintem 14 éves kor alatt még fontos az.(De előbb helyesírást tanulj, az is számít :D)
2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jajj ezt olyan jol esik olvasni :) pedig azthittem a legtobben elhagynanak.
2016. jún. 19. 17:59
 10/16 A kérdező kommentje:
haat a mijenk mar az inkabb az igenytelenseg kategoriaba van... :/
2016. jún. 19. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!