Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes olyanra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes olyanra kérnem egy prostit ami külön szerepel az adatlapján, hogy nem vállal?

Figyelt kérdés

Van egy olyan lakásos, ki a lehíresebb ilyen jellegű magyar oldalon hirdet, s eléggé bevállalós de 30 év alatti vendégeket elvileg nem vár (ami kicsit fura, mert a "szűzesség elvétel" lehetőség az fehér)... Na most. Én közel sem vagyok még harminc (szűz sem, hanem elég tapasztalt, külsőre jó pasi), de ez a nő nagyon, nagyon tetszik. Mondhatni megtestesítí álmaim nőjét külsőre, de a világért sem szeretném zaklatni. Írja is a bemutatkozó szövegében, hogy valaki már megtalálta a privát face profilját, stb. S, hogy Ő erre érzékeny. Kéretik nem csinálni hasonlókat!

Én semmi ilyet nem szeretnék, de az vajon még belefér ha felhívom és a megszokottnál jóval nagyobb ősszegű ajánlatot teszek, mivel én csak 20 vagyok?


Akár hivatásos lányok is válaszolhatnának, hogy Ők mit reagálnának, feltéve ha vannak itt.



2016. nov. 1. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Hat szerintem hivd fel es kerdezd meg hogy rz akadaj lenne e azert a penzt egybol ne emlitsd maximum vesd fel alternativqnak aztan ha nemakar akkor szerintem ugyse fog.
2016. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
nekem van baratnom o a rosszlanyokon hirdet...minden alkalommal elmondja telefonba hogy a leirasban szerepel hogy miket vallal,es extrakat NEM vallal...de senki sem erti meg :D
2016. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne mondd még a korod,kicsit rakj hozzá. De most járni akarsz vele vagy szexelni?
2016. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak egy qúrva te jó ég :D mit pátyolgatod a lelkét... menj el azt keféld szét. Minek adnál többet még amennyit kér?
2016. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Természetesen csak szexelni szeretnék. Nem vagyok valami őrült megszálott. Olyan lánnyal akarok járni akit ismerek és szeretek is.


Ő csak külsőre tetszik nagyon, de nagyon.


Amúgy 2-es nekem pl. van egy roma ismerősöm aki tanult és ápolt, és több olyan lányhoz, nőhöz is ment már akik kiírták, hogy csak fehérbőrüek jelentkezését várják, de a telefonban mégis már engettek neki. Hallották, hogy normális.

2016. nov. 1. 15:48
 6/12 A kérdező kommentje:

És mi van ha nem mondom meg, hogy csak 20 vagyok, autózok 1.5 órát és utána emiatt elkűld?


Nem nézek ki a saját koromnál többnek, sőt.

2016. nov. 1. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hívd fel mond el neki hogy csak 20 éves vagy de nagyon tetszik neked és hogy így benne lenne-e :D
2016. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
igen , a tanult es apolt emberekkel nincsen baj :) hanem az ilyen "szia, menyi a tarifa??" tipusokkal. es az sok a cigany. de pl nekem ez a baratnom is az, megsem megy ciganyokkal szinte sose...haat ez van ha az ember nem valogatja meg a szavait akkor majd majd ot meg ki valogatjak :D
2016. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak szexre kell, akkor miért félsz, hogy a korod miatt nem vállal? Hìvd fel, kérdezd meg. Vagy igen vagy nem. Nincs mit veszìtened.
2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az adatlapján a fényképek csak egy dolog. Élőben lehet, teljesen más. Nem azért, mert át akar verni, hanem sok ember teljesen más fényképen és élőben.
2016. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!