Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes olyanra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes olyanra kérnem egy prostit ami külön szerepel az adatlapján, hogy nem vállal?

Figyelt kérdés

Van egy olyan lakásos, ki a lehíresebb ilyen jellegű magyar oldalon hirdet, s eléggé bevállalós de 30 év alatti vendégeket elvileg nem vár (ami kicsit fura, mert a "szűzesség elvétel" lehetőség az fehér)... Na most. Én közel sem vagyok még harminc (szűz sem, hanem elég tapasztalt, külsőre jó pasi), de ez a nő nagyon, nagyon tetszik. Mondhatni megtestesítí álmaim nőjét külsőre, de a világért sem szeretném zaklatni. Írja is a bemutatkozó szövegében, hogy valaki már megtalálta a privát face profilját, stb. S, hogy Ő erre érzékeny. Kéretik nem csinálni hasonlókat!

Én semmi ilyet nem szeretnék, de az vajon még belefér ha felhívom és a megszokottnál jóval nagyobb ősszegű ajánlatot teszek, mivel én csak 20 vagyok?


Akár hivatásos lányok is válaszolhatnának, hogy Ők mit reagálnának, feltéve ha vannak itt.



2016. nov. 1. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez most pont téves, mert instagrammján van pár videó is róla. (Énekel a lány, mellesleg marha jó hangja van). Kíváncsi vagyok mi lesz ebből :)


De való igaz, más lehet élőben. Sőt más is általában. Mondjuk akikkel eddig randizott ilyen nem volt, talán ezért nem jutott eszembe.


Meg ha kifejezetten vézna, csúnya lányokat akar valaki felszedni, annak tökély ez a cucc :D

2016. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nah rossz helyre írtam sorry:D.utolsó nem erre a kérdésre van...
2016. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!